Wpis z mikrobloga

@SzukamNlcku nie jestem jego fanem, a cały jego start i udział w życiu politycznym widzę tak samo jak Kukiza w 2015 roku, taki swoisty wentyl bezpieczeństwa, człowiek z ludu, niezwiązany z nikim, który kreuje wśród wyborców myśl o tym, że to jest nowa droga i nowa możliwość (to samo co z Kukizem było). Niemniej powiedział fajnie i rzeczowo, widzę po swoich znajomych, że koleś trafia do ludzi zmęczonych tym wszystkim (casus Kukiza)
@SzukamNlcku jak zaczął kampanię to był taką kluchą, nijaki marny. Teraz go podszkolili żeby zaczął pokazywać emocje jak Kukiz, ale to nadal nie to samo. U Kukiza występuje naturalna charyzma u Hołowni jest sztuczna na potrzebę chwili, jeśli chodzi o treści to się zgadzam, ma rację
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzukamNlcku: od dawna ma mój głos, bo na kogo innego? Przecież to jest jedyny normalny człowiek spośród kandydatów i zupełnie nie mam pojęcia czemu niektórzy są do niego tak uprzedzeni. Koleś ma jasno określony program na stronie, na fb wrzucil swój pomysł na tarczę antykryzysowa. Do tego prywatnie prowadzi kilka fundacji, pomaga ludziom na całym świecie, nie jest zakutym katolibanem ale potrafi rozdzielić swoja wiarę od stanowiska na które kandyduje.