Wpis z mikrobloga

@SzukamNlcku: szkoda, że nie dojdzie do drugiej tury. Może gdyby nie związał się z telewizją to miałby większe szanse. Tak samo jak Duda. Wyciągneli go z kapelusza, wypromowali i ludzie zagłosowali. Go pamiętają wszyscy z Mam talent i nie traktują poważnie.
  • Odpowiedz
  • 107
@SzukamNlcku nie jestem jego fanem, a cały jego start i udział w życiu politycznym widzę tak samo jak Kukiza w 2015 roku, taki swoisty wentyl bezpieczeństwa, człowiek z ludu, niezwiązany z nikim, który kreuje wśród wyborców myśl o tym, że to jest nowa droga i nowa możliwość (to samo co z Kukizem było). Niemniej powiedział fajnie i rzeczowo, widzę po swoich znajomych, że koleś trafia do ludzi zmęczonych tym wszystkim (casus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@raceman: co sprawiło że tak myślisz? pytam poważnie bo próbuje się w nim doszukać jakiś wad albo kompromitujących akcji. Jedyne co znalazłem to czasem ma chamskie riposty ale to mi akurat nie przeszkadza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@SzukamNlcku: dobra, obejrzałem. #!$%@?ł to pieca. Dzięki mu za to, lżej trochę na sercu jak ktoś w tak dobitny sposób wyraża mój #!$%@? i #!$%@? milionów innych Polaków.
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: Praca w telewizji bardzo się przydaje w wyborach. Świetnie mówi jakby od zawsze był politykiem na pierwszym froncie. Już nawet nie wchodząc w treść (która jest rozsądna) to jest najlepszym mówcą ze wszystkich startujących.
  • Odpowiedz
taki swoisty wentyl bezpieczeństwa, człowiek z ludu, niezwiązany z nikim


@fan_comy: kandydat partyjny - źle. Kandydat za którym nie stoi żadna partia - źle. Kto musiałby zostać kandydatem, żeby było dobrze? Też nie jestem za Hołownią, ale zastanawiam się kim musiałby być kandydat, żeby ludzie nie narzekali xD
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku jak zaczął kampanię to był taką kluchą, nijaki marny. Teraz go podszkolili żeby zaczął pokazywać emocje jak Kukiz, ale to nadal nie to samo. U Kukiza występuje naturalna charyzma u Hołowni jest sztuczna na potrzebę chwili, jeśli chodzi o treści to się zgadzam, ma rację
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzukamNlcku: od dawna ma mój głos, bo na kogo innego? Przecież to jest jedyny normalny człowiek spośród kandydatów i zupełnie nie mam pojęcia czemu niektórzy są do niego tak uprzedzeni. Koleś ma jasno określony program na stronie, na fb wrzucil swój pomysł na tarczę antykryzysowa. Do tego prywatnie prowadzi kilka fundacji, pomaga ludziom na całym świecie, nie jest zakutym katolibanem ale potrafi rozdzielić swoja wiarę od stanowiska na które kandyduje.
  • Odpowiedz
@raceman Na przykład to, że nie p******i bzdur jak Duda i punktuje wszystkie złe rzeczy jakie robi pis, mówi o tym otwarcie, a Duda siedzi z podkulonym ogonem i czeka na polecenia od Jarka


@mirek_januszy: Duda strasznie bełkocze, nie wiem jak ktoś może uważać że on lepiej przemawia niż Komorowski
  • Odpowiedz