Wpis z mikrobloga

Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już kaszę, mąke, ryż i papier toaletowy teraz czas na olej napędowy XD
Na zdjęciu może dokładnie nie widać ale bagażniki 2 samochodów, były wypchane karnistrami. Gdy odjeżdżałem ze stacji zauważyłem, że ostatni w kolejce vwT4 też był już napełniany.

#rzeszow #heheszki #koronawirus
producent_smogu - Ceny paliwa poniżej 4zł i Janusze od razu zapasy robią. Mają już ka...

źródło: comment_1585572219osOIhA9XoAAale9B8OwaEB.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właśnie nie wiem, jak ktos ma możliwość to kupuje ile fabryka dała, chyba, że według opa trzeba poczekać z tankowaniem aż cena znowu przeskoczy 5 zeta


@CordellWalker: przez takie zachowanie wlasnie ze podskoczy. Sytuacja sprzed 3 tygodni. Jakim cudem na Orlenie na jednej stacji diesel był tańszy 30 gr od Orlenu 30km dalej?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@producent_smogu: Przyznaj, że nie byłeś doinformowany w temacie. Zostałeś zaorany, trochę przypał i tłumaczysz się trollingiem. Ja w piątek też tankowałem pod korek bo żyd się zapalił. Wg ciebie zrobiłem zapas czy powinienem po prostu zatankować za 50 zł?
  • Odpowiedz
@cns: no bo wiesz, Janusz huehuhe można porechotać. Tak naprawdę bardzo zaradny gość, jakbym miał gdzie trzymać to też bym robił zapasy.
  • Odpowiedz
  • 1
@manikcs wszystko było spontaniczne, ale miało na celu wywołać gównoburze nie raz próbowałem kończyło sie na około 50 plusach i kilku komentarzach. Dzisiaj sie udało. Coś trzeba robić podczas siedzenia w piwnicy i czekania aż wirus sobie zniknie.
  • Odpowiedz
@Analityk nie wiem gdzie to wyczytałem ale 3mieisace dla paliwa to jeszcze nic, powiedzmy od pół roku dopiero zaczyna tracić w jakimś znaczniejszym stopniu. Podobno tańsze trochę szybciej się psuje. Ale nie po miesiącu xdddddddd
  • Odpowiedz