Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zlotypiachnaplazy: Jak ja gardzę tymi raperami, a w szczególności tym konkretnym, nie odnosząc się do jego wypowiedzi bo jw. Ktoś zauważył to dosyć racjonalna propozycja, ale tak ogólnie wkurza mnie ten typ i całe te środowisko. Discopolowcy, metale etc. nie mają takiej patologii i srania wyżej niż własna dupa co hiphopowcy
  • Odpowiedz
@marek-pikador: ale umiera i to jest do dupy.
Gdyby było tak, że faktycznie nie umierają, to lepiej zrobić kwarantannę 60+ czy innym emerytom którzy i tak dniami siedzą w domu (pomijając kościółek czy zakupy). Młodzi 20dni w szpitalu i wio do roboty w razie czego. W tym wariactwie może i faktycznie jest jakaś metoda.
  • Odpowiedz
@rapgod95: 27.37.41 lat - to trzy osoby w kiwecie wieku produkcyjnego, z tych co umarli w pl. We włoszech również nie jest kolorowo więc to ty przestać siać gównoteorie. Młodzi i tak muszą leżeć w szpitalach często pod respiratorami.
  • Odpowiedz
@zlotypiachnaplazy: tu akurat ludzie się łapią, i dobrze. Czasem niestety zapominamy (albo przymykamy oko, bo chcemy słuchać takich głosów), że taki Maciej Stuhr nie ma legitymacji do wypowiedzi o, nie wiem, zmianach w sądownictwie. Niestety bardziej chodliwe od ekspertów są nazwiska Jakimowicza, Ostaszewskiej, Klepackiej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zlotypiachnaplazy: koleś zadał moim zdaniem dość racjonalne pytanie biorąc pod uwagę śmiertelność osób młodych więc nie wiem z czego beka, beke można mieć z tego co powiedział kali jak wyżej już ktoś wstawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz