Wpis z mikrobloga

@DeCoo: Ja zawsze kieruje sie zasadą że albo mam mieć dobry sprzęt albo wcale. Nie ma co bawić sie w półśrodki a potem stękać że mogło być lepiej. Miałem ps4 pro, poprzechodziłem co chciałem i sprzedałem póki to jest coś warte. Czekam na ps5 i też będzie tylko do exów więc zaczekam na pro albo aż cena zejdzie troche skoro i tak gram na mocnym pc
@DeCoo: spadki zdarzają się rzadko ale to głównie wina deweloperów i kiepsko zoptymalizowanej gry. Miałem zwykła Ps4 teraz slim a testowałem jeszcze pro i uważam ze średnio jest warta swojej ceny by dokładać pare stow i jak nie masz 4K z HDR tv.
Natomiast jak nie robi Ci ta różnica w cenie to bierz pro- będzie potem łatwiej sprzedać, jeśli np planujesz potem wymianę na ps5
@DeCoo: Kupuj pro i nie wnikaj w to gadanie, że na FHD nie warto. W FHD tym bardziej czuć różnicę, bo masz więcej klatek. Na pepperze była promo na ps4 pro z dwoma grami za 1350, zerknij może jeszcze aktualna.
@brevokz01 Niestety już nie ma. Czekam na jakąś promocje wielkanocna, może coś rzuca ;) osobiście wolałbym czyste ps4 pro plus 2 pady ale zobaczymy co się trafi ;)