Wpis z mikrobloga

  • 1495
#ogrodnictwo #chwalesie
Dzisiaj zauważyłam, że na moim hodowanym od pestki drzewku awokado rośnie owoc ( ʖ̯) Czyli moje smyranie pędzelkiem kwiatków okazało się skuteczne xD
W internecie piszą, że wyhodowanie owoców na drzewku z pestki graniczy z cudem, try me bitch ( ͡º ͜ʖ͡º)
Hoduję je od około 2 lat i nie sądziłam, że tak ładnie mi się odwdzięczy.
hmmm_mmm - #ogrodnictwo #chwalesie
Dzisiaj zauważyłam, że na moim hodowanym od pestki...

źródło: comment_1585238525DwpDhrin3xCcxndtnGQ2SI.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hmmm_mmm: probowalem 3 razy. Za kazdym razem dorastalo mi do ok 30-40 cm i umieralo... Liscie brazowialy od czubkow, opadaly. Mozesz poradzic co robilem zle? ;_;
  • Odpowiedz
  • 0
@Alasthor w moim liście dużo brązowieją i opadają, ale odrastają w innych miejscach. Przycinałeś gałązki? Trzeba przycinać żeby odbijało w nowych miejscach

@obs_ordine raz dziennie podlewam paroma litrami wody, stoi w szklarni i właściwie tyle bo zapominam często o jego istnieniu xD
  • Odpowiedz
@hmmm_mmm: a próbowałeś z pestką mango ?

skubane wypuszcza listki, ma wysokości z 15cm i usycha.
Kilka razy próbowałem, zawsze tak samo ... może za mało słońca u nas na mango
  • Odpowiedz
@hmmm_mmm: Hej, mam pytanie, w moim strasznie zaczęły ostatnio usychać liście, najpierw na końcach, a teraz robią się ciemne plamy na środku :(. Co może być nie tak?
  • Odpowiedz
@fruchu: każda roślina się będzie 'wyciągać', tylko zamiast zdrowej, silnej wyrośnie badyl z czterema liśćmi przewracający się pod własnym ciężarem
  • Odpowiedz