Wpis z mikrobloga

Jeszcze dwa tygodnie temu nie brałem tego na poważnie ale dzisiaj (mieszkam w New Jersey ) zwątpiłem. W przeciągu ponad tygodnia mamy 3600 chorych, nowy Jork ponad 20tys. Pierwszy chory w moim mieście dzisiaj , miasto obok 15 chorych. Nikt nie nosi masek, parki przeludnione . Tylko czekać i obserwować :/ #coronavirus #2019ncov #koronawirus #usa #stanyzjednoczone #pandemia #us #panika
  • 10
@yolow71: Każdy napój lepiej smakuje i tak w Polsce . Powiem Ci ze tak się myśli ze tutaj w tym przypadku będzie lepiej, ale prawda jest taka ze 70 proc ludzi żyje tutaj z tygodnia na tydzień wiec nie wiem co będzie za 3 tygodnie jak wszystko zamkną . Dwóch znajomych w zeszłym tygodniu kupili pistolety do obrony
@ZbigniewZnewJersey: W Anglii to samo Debile Dobrze ze rząd zamknął prawie wszystko Ale i tak dziś menadżer produkcji wywalił mnie z hali (inżynier tutaj) bo byłem w niebieskiej masce i straszę ludzi. Na hali 100+ osób
W Polsce przynajmniej ludzie potrafią sobie poradzić, maja oszczędności


@ZbigniewZnewJersey: Hahahaha. Mamy oszczędności każdy ma po 1500 złotych na żarcie maksimum, emeryci czy renciści po 5 stów w piterku i jedynie żyją od ZUSu do ZUSu. Jak padnie ZUS to to kilka mln emerytów umrze z głodu w ciągu jednego, dwóch miesięcy. Różnica jest taka że w Polsce nie ma broni więc nie będzie napadów z jej udziałem, będziemy się rabować