Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika:

Jak kupujesz auto za 300k to leasing jest udzielany na 300k. Jeżeli zrobi cesje umowy leasingu to ten ktoś będzie więc musiał spłacić pozostały kapitał powiększony o odsetki i ani grosza więcej. Koleś na tym nic nie zarobi jak sugerowałeś tylko zminimalizuje straty.

firmy leasingowe nie zarabiają dużo? Sugerujesz że ten mercedes z biedawyposażeniem to jest leasingowany charytatywnie? A może firma udzieliła go dla sportu? Tak żeby poćwiczyć jak się papierki
  • Odpowiedz
@qwarqq: ano prawda, ludzie żyją na pokaz i biorą nowe auta na wysokie raty, a jak to krytykowałem jeszcze z 2 miechy temu to mnie zminusowano :D

Żeby to jeszcze coś fajnego było. A gdzie tam, ulane suviszcze do niczego niepodobne. I płaci taki chłopek roztropek 1700 zeta miesięcznie raty a zarabia 5000. I uważa to za coś normalnego, zaś wykopki mu przyklaskiwały xD Jak pisałem że fajne auto do
  • Odpowiedz
Te auta psują się i te dzisiejsze mercedesy nie mają już nic wspólnego z tymi samochodami, które dały tej marce renomę


@mam_klucz_do_sracza: Bezawaryjność starych mercedesów to mit. Co z tego, że wolnossący dizel w beczce robił milion kilometrów - każdy wolnossący dizel tyle robi XD Żałosne osiągi, wcale niemały apetyt na paliwo (ok. 9 litrów na setkę, żenada XD) i beznadziejna kultura pracy w zestawie. A na "niezawodność" beczek z
  • Odpowiedz
typ otagowal coaching a nie fitness to skąd mamy się domyślać


@adekad:
No nie wiem, myślę że fota profilowa w tle koszulki z
  • Odpowiedz
  • 1
@NaglyAtakGlazurnika kiedyś SCP, teraz ma nowy klub w okolicach Jagodna. Akademia Treningu Siłowego się chyba nazywa. Generalnie fajnie wyposażone kluby, bez zbędnych kilometrów strefy cardio i luster do robienia zdjęć na Insta
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: Dokładnie, jeszcze wykup 30%. Leasing bierze się po to, żeby płacić niższe podatki, jak bierzesz duży wykup to oznacza, że nie stać Cię na wyższą ratę, więc kombinujesz. Wykup najczęściej masz na osobę prywatną, więc tych 30% nie odliczysz, więc to jest IMO bez sensu według mnie.
  • Odpowiedz
@piotrekoonpl: W mojej firmie, jak i naszych konkurentów z branży, z uwagi na konieczność pracy wszystkich przedstawicieli z domu, pracujemy nad zbudowaniem intensywnego planu szkoleń online, zajmujące po 50% ich czasu. Firmy szkoleniowe z którymi współpracujemy i potrafiły się szybko przestawić na digital maja obecnie pełne obłożenie i przebierają w zamówieniach. Podkreślam ze te, które potrafiły szybko przejść online.
  • Odpowiedz
Bezawaryjność starych mercedesów to mit. Co z tego, że wolnossący dizel w beczce robił milion kilometrów - każdy wolnossący dizel tyle robi XD Żałosne osiągi, wcale niemały apetyt na paliwo (ok. 9 litrów na setkę, żenada XD) i beznadziejna kultura pracy w zestawie. A na "niezawodność" beczek z silnikami benzynowymi (niesławny K-jetronic) spuszczę zasłonę milczenia.

A, i beczki gniły jak złe XD Może nie aż tak jak polonezy, ale ruda tańczyła jak
  • Odpowiedz
@MichasQGP: za spłacone już raty przez niego.


@DawPi: z tego co zrozumiałem z tego ogłoszenia, to koleś jeszcze nic nie zapłacił i wycofuje się przed odebraniem auta i chyba - tego nie wiem - przed spłatą jakiejkolwiek raty.
  • Odpowiedz