Wpis z mikrobloga

@MichasQGP: za pierwszą wpłatę i zapłacone czynsze, oczywiście z jakimś rabatem


@dzafel: oks, myslalem ze koles ma tylko rezerwacje, bez poniesionych wczesniej zadnych kosztow. W tym wypadku to co napisales ma sens. Dzieks
  • Odpowiedz
Widzę kolejny teoretyk biznesu. Wytłumaczysz mi zatem reklamy leasingu na 102%, 107%, a nawet 115%? Możesz otrzymać leasing na kwotę wyższą niż firma leasingowa zapłaciła za produkt, bo tacy bieda przedsiębiorcy biorą w leasing także usługi związane z samochodem na zapas - jak ubezpieczenie, gap, komplety opon na zapas, a nawet przedpłatę na usługi serwisowe w ASO nieobjęte gwarancja. A firma leasingowa chętnie daje, bo ma z tego odsetki większe niż z
  • Odpowiedz
ale wy zawsze wiecie lepiej nawet #!$%@? nie potraficie sprawdzić dobrze kim typ jest XD powiem ze prywatnie popyla gość amg gts'em i na pewno se kupił tego małego mercedeska dla lansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mjkkl: ja słyszałem, że do pracy lata promem kosmicznym i też zawsze dzień dobry mówi
  • Odpowiedz
@mam_klucz_do_sracza: prawda, wystarczy zobaczyć na "mercedesa" w jakie ostatnio wyposażył się Panek. Kiedy zobaczyłem, że obok mojej pracy stoi MERCEDES to od razu go zarezerwowałem. Wyszedłem nawet z pracy 15 minut wcześniej, żeby zaznać luksusu. Kiedy doszedłem do auta to myślałem, że sam dojde xD

Wsiadam do środka, jeszcze oszołomiony gwiazdą na masce, wszak bez gwiazdy nie ma jazdy. Szukam przycisków od fotela, żeby sobie go ustawić a tam...wajcha (
  • Odpowiedz
@swedzacy_kukiel: chodzi Ci o GLA 220d? przecież to dość niska klasa, więc czego się spodziewałeś? dopiero w klasie S masz elektrycznie sterowane fotele w standardzie. W każdym niższym segmencie jest to opcja dodatkowa i trzeba za nią dopłacić. Im tańsze auto tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie miało takich luksusów.
Oczywiście, że za cenę takiego GLC możesz poszukać i kupić używaną S-klasę, która będzie miała elektryczne regulowane, masowane, podgrzewane, wentylowane
  • Odpowiedz
@swedzacy_kukiel: a faktycznie to gla200, trochę zawyżyłem.

Generalnie to taka A-klasa na sterydach

W uproszczeniu u mercedesa masz klasę: A, C, E, S.
GLA jest w klasie A, a dopiero w klasie S masz prawdziwy luksus. Musiałbyś wypożyczyć klasę S, albo chociaż E żeby poczuć prawdziwą różnicę względem "zwykłych" marek.
  • Odpowiedz