Wpis z mikrobloga

Krótko mówiąc bo debile nie zrozumieją i tak:
- siedź na dupie
- doswolone jest wyjście po zakupy
- dozwolone przemieszczanie w sprawach oczywiśtych jak zakupy czy pomoc starszej osobie
- nie #!$%@?, nie możesz se wyjść biegać
- nie, nie możesz se wyjść po narkotyki
- nie, nie możesz se z bombelkami iść na plac nawet jeśli masz na fejsiuniu status "turbo madka"
- możesz se wyjść do robo i z powrotem
- albo na własne podwórko
- miej choć trochę rozumu by nie zadawać głupich pytań
#koronawirus
  • 173
@IHateMyself: Kilkadziesiąt minut później informacja została jednak zmieniona. Centrum Informacyjne Rządu podkreśliło, że przepisy odnoszą się do niezbędnych codziennych potrzeb. Do takiej kategorii można zaliczyć spacer, bieganie czy wyjście do lasu, ale z zachowaniem ograniczeń odległości oraz limitu przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin). Zalecamy, aby ograniczać tego typu wyjścia do niezbędnego minimum – napisano. Oczywiście możliwość wychodzenia na specery lub bieganie dotyczy tylko i wyłącznie osób, które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmilk: wgl to nie ma żadnego wirusa. Widzieliście gdzieś ostatnio jakiegoś? Ja jestem zdrowy, wszyscy wokół mnie są zdrowi. To wszystko to jakaś PiSowska propaganda. Kiełbasa przedwyborcza tak ogarnięta, żeby kaczor stał się dyktatorem. A wy im poklaskujecie i dajecie sobie pluć w twarz.
@blackmilk: albo wprowadzacie stan wyjątkowy albo nie, nosz #!$%@? czemu to jest dla tych włodarzy takie trudne.
I co jadę sę na rowerze po zadupiu gdzie nikogo nie ma, zaczepia mnie bagieta pyta dokąd jedziesz mówię wracam od dziewczyny, a wolę taki środek transportu niż autobusy z ludźmi. Dziękuję do widzenia.

Rozporządzenie jest przede wszystkim wymierzone w 'koronaparty' czyli np. młodzież gromadzącą się w grupach nawet 15-20 osób naraz (szkoły nie
Chcesz zarżnąć gospodarkę takimi "obostrzeniami"? Chcecie teraz na pół roku zamknąć wszystko? A po tym pół roku co? Wracamy do normalności chyba, że ktoś zza granicy przyniesie wirusa i zaczynamy przedstawienie od nowa. Wiem, że dla was to bez różnicy, bo przeca jedzenia nie trzeba kupować, bo jest w lodówce, prąd to jest w gniazdku hehe, a pinionszki to u mamy w portfelu. Chiny jadą z produkcją na grubo, kilka miesięcy przestoju
@neib1: ci młodzi włosi też tak #!$%@? jakieś 2 tygodnie temu, a dziś top #!$%@? kek +700 XDDDDDDDDDDDDD

@wziuuuuu: gospodarkę to zarżniesz +700 trupami dziennie, a nie siedzeniem na dupie przez 2 tygodnie - to nie wojna, to wirus

Jak biegaliście wcześniej to wystopujcie bo 200tys osób które siedzą obecnie w domu pomyślało "a może by tak #!$%@? zacząć biegać skoro można?"

Pamiętajcie, na koronawirusa i głupotę nie wymyślili jeszcze
@blackmilk:

Krótko mówiąc bo debil przeinaczył:

- siedź na dupie
- doswolone jest wyjście po zakupy
- dozwolone przemieszczanie w sprawach oczywitych jak zakupy czy pomoc starszej osobie
- tak #!$%@?, możesz se wyjść biegać
- nie, nie możesz se wyjść po narkotyki bo to nielegalne
- nie, nie możesz se z bombelkami iść na plac nawet jeśli masz na fejsiuniu status "turbo madka"
- ale możesz wyjść do lasu, parku,
: ci młodzi włosi też tak #!$%@? jakieś 2 tygodnie temu, a dziś top #!$%@? kek +700 XDDDDDDDDDDDDD


@blackmilk: już ci mówiłem. jak nie rozumiesz, to się zamknij, bo wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie
skoro wielokrotnie rzecznik rządu i ministerstwa zdrowia mówił, że można wychodzić na samotne wyjścia dla zdrowia, to można i skończ wrzucać emoty. co one #!$%@? mają znaczyć? z siebie się polewasz jakim dzbanem jesteś?
i co do tego rodzaju
@Kulek1981: dokładnie tak, ale jak jeszcze paru głupków zacznie pisać "nie wiesz-zamknij mordę" to za tydzień będzie godzina policyjna i stan wyjątkowy. Przede wszystkim zdrowy rozsądek może nas uratować, choć jak widać, trudno o to.
@blackmilk: nie. mędrków rozsiewających kłamstwa w internecie trzeba ganić. szczególnie w takich sytuacjach jak ta
nie ma #!$%@? nic gorszego niż internetowy znawca rozsiewający kłamstwa - jeszcze z takim poczuciem wyższości
jesteście #!$%@? najgorszym rakiem internetu
@neib1: KUUUURŁAAAA KUMUNA KŁAMIE!!!! JA WIEM LEPIJ KURŁA!! TERO IDE BIEGAĆ JAK MILION INNYCH JANUSZY CO #!$%@? WSZCZEŚNIEJ NIGDY NIE BIEGAŁA. a i tu masz trochę kropek i przecinkuf - ,,,...,,.,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blackmilk: mocne słowa jak na niewolnika xD

pan dobrodziej napisał na stronie www że stan wyjątkowy, ale nie do końca bo się trochę boimy go wprowadzać przed wyborami xD
co jeśli w zakładzie pracy jest kilka osób w jednym pomieszczeniu? co z ludźmi przyjeżdżającymi do pracy autobusami?
@performance_artist: przecież określili, by było co 2 siedzenie wolne.
W pracy pracodawcy, też rozdzielają stanowiska (przynajmniej moi znajomi co zatrudniają).
Wybory i tak się nie odbędą, jesteśmy przed szczytem i pewnie wprowadzą jeszcze większe restrykcje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blackmilk:

- nie #!$%@?, nie możesz se wyjść biegać
- nie, nie możesz se wyjść po narkotyki
- nie, nie możesz se z bombelkami iść na plac nawet jeśli masz na fejsiuniu status "turbo madka"

I tu się mylisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odsyłam na rządową stronę www
Krótko mówiąc bo debile nie zrozumieją i tak:

- siedź na dupie

- doswolone jest wyjście po zakupy

- dozwolone przemieszczanie w sprawach oczywiśtych jak zakupy czy pomoc starszej osobie

- nie #!$%@?, nie możesz se wyjść biegać

- nie, nie możesz se wyjść po narkotyki

- nie, nie możesz se z bombelkami iść na plac nawet jeśli masz na fejsiuniu status "turbo madka"

- możesz se wyjść do robo i z