Wpis z mikrobloga

@Ivan_Sekal: a kiedy mieli wydać ten materiał, skoro afer PiSu jest na pęczki i co chwila nowe? A i bez "Franciszkańskiej 3" PiS i tak miał duże poparcie i będzie miał większe ze strony starców i patologii sprzedającej się jak prostytutki za jakieś marne grosze. Nawet bez tego filmu i tak by wygrali wybory. Co nie znaczy że nie należy na nie iść, cień szansy zawsze jakiś jest. Nadzieja umiera ostatnia
@Sandrinia: co z tego ze by wygrali jakby nie mieli większości? Z konfederacja by mieli koalicje bo konfederacja mowi od dawna ze wejda z kazdym kto kilka ich postulatow spelni ale nadal by mieli mniejszość bo psl by poszedl z Holownia a tak dzieki temu reportazowi psl wlasnie stanal ramie w ramie z pis( ͡° ͜ʖ ͡°) widzisz a wystarczylo po wyborach puścić ten program i bylaby
@FoxX21: widzisz jednak demokracja nie taka fajna co ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe na kogo mam glosowac jak jedynie konfederacja chce troche uproscic system podatkowy i zmniejszyc wymagania i ilosc kontroli gdzie mi na tym najbardziej zalezy bo biurokracja mnie dobijala. Na lewice pis albo psl ktorzy kloca sie tylko o swiatopoglad bo barany w polsce patrza tylko na aborcje albo papieza? Na PO glosowalem w 2005
@Stef444n no zagrywka byla swietna, kto wie juz tak odlatujac czy przypadkiem TVN specjalnie tego nie zrobil w koncu sa na garnuszku USA a dla nich bez sensu zeby pis odszedl od wladzy nie dosc ze obok wojna to PiS robi u nich masowe zakupy sprzetu a lewica i KO jeszcze niedawno chcieli armie likwidowac. Jak niedaleko jest wojna to lepiej dla USA ze u nas konserwatysci sa u wladzy nawet tacy
@Ivan_Sekal: W sumie trudno mi się dziwić. Naprawienie tego bałaganu będzie wymagać gwałtownych cięć, podwyżek podatków i trudnych wyborów a i tak sytuacja poprawi się zapewne dopiero za ponad 4 lata za które PiS z radością przejmie władzę kolejnym rozdawnictwem. Odpowiedzialne rządzenie w tym momencie to niemal 100% otrzymania łatki złodzieja która PiS z rozkoszą wykorzysta by rozdać wszystko co uda się wypracować po następnych wyborach.
@Ivan_Sekal: to ostatnie można by obejść bo pensja sama się urealni dzięki inflacji ale ta pierwsza część to niewygodna prawda która zapewne każdy wie ale boi się powiedzieć (coś jak z emeryturami bo już teraz wiadomo że dzisiejsze emerytury to okradanie młodych którzy nie dostaną nawet 20% z tego co oddali.