Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: a bo to zawsze tak jest, że chyba jak chcesz coś bardzo ominać to w to w----------z. Ale jak już lecisz bokiem to przecież w naszym kraju pewne jest że wypadlbyś na pole, ale drzewo cię zatrzyma. Ile to osób mogłoby żyć po wyleceniu w pole i stłuczeniu łba, a nie zginąć na drzewie to głowa mała.

I nie mówie o z-------------h ale wiele sytuacji to ludzie po prostu
  • Odpowiedz
w ogole zauważyliście ze jak są jakieś akcje z samochodami to nigdy nie ma jakiegoś dachowania na polu tylko owijają się na drzewach xd?


@Megawonsz_dziewienc: wiesz co, ja zawsze myslalem, ze jezdze jak idiota i ze jeszcze dosc szybko (znaczy do czasu, juz od dobrych 10 lat mi przeszlo). no w kazdym razie zawsze zachodzilem w glowe, jak to k---a jest mozliwe, ze ludzie az tak sie r-----------a autami. przeciez
  • Odpowiedz
Dlatego nie powinno być drzew przy drogach, a nie hehe dają cień (samochód to nie koń xD) i trasa ładnie wygląda (ewentualnie w takim przypadku fotoradary stacjonarne powinny tam stać)


@zirytowana_plaszczka: wtedy taki idiota bedzie jezdzil jeszcze szybciej, bo hehe, w razie czego pojdzie w pole. i w--------i z kims na czolo xD poza tym, akcja miala miejsce we wiosce Prusy. jest tam dwupasmowka ze tego co widze na google
  • Odpowiedz
@MirekWyznajeAnonimowo: Akurat parę minut po tym wypadku przejeżdżałem tamtędy i niestety widziałem tego wkomponowanego w drzewo seata. W tym miejscu są dwa pasy, teren niezabudowany (bodaj) i jest lekki łuk, więc nawet jadąc ponad setkę (przy dobrej pogodzie) nie powinno się nic złego stać. Jednak kierujący seatem z---------ć musiał ładnie ponad stówkę.
  • Odpowiedz
@andrzej-kura-73 jechałem tamtędy dzisiaj dwa razy, jeszcze leżą rozsypane strzępy auta, straszny widok. Swoją drogą tam są 2-3 drzewa na krzyż i prosta droga, łuk delikatny jest jakieś 100-200 metrów wcześniej, także podejrzewam utratę kontroli na łuku w lewo, poszła kontra i wciągnęło ich na chodnik i dalej na drzewo. Szkoda ludzi.
  • Odpowiedz