Wpis z mikrobloga

Przysiady 10x10
Martwy ciag sumo.

Kolejny test pandemicznych stojakow i obciazenia zaliczony. Nie moge w siadzie ustawiac sie tak jakbym chcial (ustawiam gryf sztange troche wyzej, wychodzi taki "mid bar", nie low bar), ale i tak weszlo calkiem fajnie. Tylko obciazenia brakuje. Sprobuje cos wykombinowac wkrotce.

Musze kombinowac, wiec dzis 10x10 w siadach xdd

Potem troche szlifowania techniki w sumo (chociaz jest za malo ciezaru, zeby nawet dobrze luz wyciagnac, widac to na nagraniu, ze dobrze sie nie ustawie, a sztanga juz jest w powietrzu. Niemniej jednak zadowolony jestem z tego sumo, zaczyna to wygladac w miare dobrze, a u mnie nie tyle brakowalo sily, co techniki, mozliwosci, zeby te sile przelozyc na ciag. Jak to dopracuje, to powinien bardzo ciag pojsc w gore, co jeszce przed zamknieciem silki juz powoli sie dzialo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzis jeszcze skatuje triceps, troche klate i bedzie dobrze
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - Przysiady 10x10
Martwy ciag sumo.

Kolejny test pandemicznych stojakow i...
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DywanTv: ważne żeby nic się na łożysku nie obracało, grubości sztangi możesz nie brać pod uwagę. GPP podreperujesz i będziesz mógł być ulany mając wymówkę
@Dymass: Ogolnie moj sasiad jest mechanikiem, moze ja sie usmiechne do niego, to pozwoli mi zabrac z jego garazu kilka kol (to jakies duzo wieksze kola niz od matiza), fajnie byloby ciezej posiadac.