Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: rue ci ludzie na banerach nawet już się nie starają nawet pisać o jakimś pomyśle na miasto.
AI wygeneruj hasła na baner do wyborów samorządowych:
Polska jest jedna, [nazwa miasta] jest jedno, miasto jest dla ludzi (czyli nie dla psów? xd), kobieta w samorządzie,

Tylko przebijają się czasem ewenementy janusze chcące coś zakazywać (machający papież):
Stop blokom - budujmy wiejskie osiedla
stop smartfonom dla nastolatków xd

Albo debile grające na
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: to niestety prawda. A teraz sobie warto sobie uzmysłowić, że ci którzy startują na najważniejsze stanowiska w państwie być może różnią się o tych znajomych wyłącznie tym że ich nie znamy
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: no i tacy 'glupi' ludzie beda wami rzadzic, a wy sie bedziecie brandzlowac bo 'hehe ten mati co tera wojtem jest to debil byl w podstawowce'

@smallboobslover: raz na miesiac chyba sa sesje rady gminy planowo, u Nas w gminie 10k to okolo 2.5k zl, przewodniczacy troche wiecej, plus jakies dodatki za komisje gminne, ale tez te kwoty nie moga przekroczyc jakiejs stawki. Z tego co wiem to kazdy
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: U mnie w rodzinnej mieścinie to startują 3 typy ludzi: Stare dziady, 60 lat przy żłobie, od Koła Gospodyń, Wspólnotę Osiedla, lokalny klubik sportowy, OSP po urząd gminy/radę miasta - za ich całej kadencji dosłownie nic nie zrobili, znani z chlania wódy na corocznych dożynkach i bycia pierwszymi, gdy trzeba gdzieś przeciąć wstęgę. Btw Najbardziej mnie złapał cringe, jak postawili nową szkołę, 2/3 z prywatnych środków wyłożył lokalny przedsiębiorca (sic!)
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: a daj Pan spokój. Odpalam z ciekawości grupę FB z rodzinnej wsi i tam kandydaci alkoholik, alkoholik co żonę bije, janusz biznesu gnida niezwykła, typ co 3/4 życia spędziłna balowaniu itd.
Ale to tylko dlatego, że ich kojarzę, lub są z mojego pokolenia. Tu gdzie teraz mieszkam naprawdę próbowałem się czegoś dowiedzieć o kandydatach i to jest żenujące jak słabe to są wybory. Poza zdjęciem i nazwiskiem o jakichś 80
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka:
Sama prawda
Dawno temu jak byłem jeszcze smarkiem w podstawówce miałem sąsiada wtedy 16-17 latka.
Z racji że mieszkał w klatce obok to w lecie dość często go słyszałem jak grał na gitarze (kiepsko) i próbował śpiewać (co mu nie bardzo wychodziło bo był jąkałą).
Próbował też obracać się w towarzystwie gangusuów w moim małym mieście ale był traktowany przez nich jako chłopiec na posyłki bo nie miał warunków fizycznych
  • Odpowiedz
Trzeci typ: Z jakiegoś powodu… nauczyciele xD


@stanleymorison: Wydaje mi się że to dlatego że do lokalnych wyborów kandyduje w większości jakieś #!$%@? wie co bez pomysłu na życie, a nauczyciele są rozpoznawalni na osiedlach w takim stopniu że bardzo łatwo im wejść do rady. Do tego do pensji nauczyciela dieta radnego to niezły dodatek
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: rel, dzisiaj odwiedziłem rodziców w rodzinnym miasteczku i na plakatach ukazał mi się pewien patus który najbardziej gnębił młodszych i słabszych od siebie jeszcze za czasów liceum
  • Odpowiedz