Wpis z mikrobloga

Korwin faszysta xD


@shoananas:

Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny)[1]. Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu[2].


Wyciągając statolatrię i solidarzm społeczny, to masz poglądy Korwina.
@barystoteles: Nie, ale to ujma dla służb dbających o bezpieczeństwo tej Pani. To oczywiście było robione pod publikę i rozumiem sytuacje, ale... wizerunkowo dla głowy Państwa wśród innych głów. Słabo. Po prostu inne spojrzenie i ocena sytuacji.
@RedBulik: za wyraz sprawiedliwości dziejowej uznam, jeśli korwin zarazi się wirusem powstałym na wolnorynkowym targowisku bez sanepidu i zejdzie. Oczywiście rodzina będzie mogła potem wytoczyć proces chińczykowi, który nie dochował warunków sanitarnych.

Ale wiem, że ta elektroniczna menda nie zejdzie bo to cyborg i będzie zatruwał nam życie swoimi wysrywami jeszcze dłuuugi czas.
@shoananas: Nie, nie jestem ekspertem. Mówię co widzę z perspektywy osoby, która głosowała na kandydatów Konfederacji, a wokół ma głosujących na inne partie. Korwin większość ludzi zniechęca. Rozmawiałem o polityce z wieloma osobami i zawsze padały słowa, że nie zagłosują "bo Korwin". Akurat zbiegiem okoliczności było to, że Korwina schowali do szafy przed wyborami, nie? Oni sami dobrze sobie zdają sprawę z tego, że Mikke wizerunkowo partii szkodzi. Ma kontrowersyjne poglądy,
@johny-kalesonny mistrz przeklejania bez czytania widzę. To wyłącz jeszcze totalitaryzm i terror państwowy, bo ewidentnie nie wiesz co to jest. I ładnie ci wychodzi na koniec, że zgadza się tylko niechęć do demokracji. Nie używaj więcej słów, których nie rozumiesz
@UberKatze ci ludzie, którzy nie głosują, bo Korwin to i tak by nie zagłosowali na podobne ugrupowania. Też mam doświadczenia w rozmowie z wieloma ludźmi i to są ignoranci. Dla nich skrajny pogląd to np. brak zasiłków albo prywatna służba zdrowia. Korwin tu nie jest problemem