Wpis z mikrobloga

@JakovKarnic

@Guan: nie obchodzi mnie gdzie chce jechać, on szkodzi ludziom, bo plecie głupoty, a jego elektorat to często młodzi, podatni na takie bzdury, ludzie.


Na szczęście nie wpadł jeszcze na to że mógłby zostać patoyoutuberem, bo poparcie mogłoby mu mocno wzrosnąć.
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy zlecą się korwiniści mówiący że Korwin jest dla nas zbyt inteligentny i chodziło mu o coś innego


@CZARNYCZAREK: No też się zawiodłem. Temat wisi już 7 godzin, a żaden kuc jeszcze nie przetłumaczył z paróweczkowego na polski, co tak naprawdę Krul miał na myśli.
Normalnie pomyślałbym, że są jeszcze w szkole, ale przecież szkoły zamknięte.
  • Odpowiedz
@RedBulik: korwin chce znowu zjechac pod 5%


@Guan: pomijając kretyznim wypowiedzi, to ja sobie dam rękę uciąć, że Kim siedzi w bunkrze/rezydencji ofiltrowanym z każdej strony, wszyscy wokół niego mają maski i sa badani regularnie...
A jak musi wyjść na jakieś propagandowe coś, to otaczają go ludzie wyselekcjonowani...
No ale korwa tego nie rozumie.
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe jak najlepiej (jak najefektywniej) zrealizować program (...) "wziąć za pysk i wprowadzić liberalizm". Gdzie tu jest pochwała? Ja widzę tylko stwierdzenie, że Pinochet zrealizował ten program najlepiej, bo się udało to zrobić szybko i mniejszą stratą w ludziach (co jest opisane kilka zdań wcześniej). Nie widzę natomiast stwierdzenia, że to było dobre (pochwała). Serio ty tam coś takiego widzisz?
  • Odpowiedz
@shoananas: Więc zrobił i stał się symbolem.. Serio masz 20 IQ że tego nie widzisz?

Ja widzę tylko stwierdzenie, że Pinochet zrealizował ten program najlepiej,


@shoananas: ja stwierdzam że najlepsza jest czekolada Milka i jest symbolem, to nie pochwała, to taki czysty obiektywizm
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe To teraz panie z iq>20 (xD) wyobraź sobie, że Korwin napisał tak:

Stalin stał się symbolem jak najlepiej zrealizować teorię Karola Marksa: "Postępuj swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą".


Po pierwsze, widzisz tu pochwałę dla Stalina? Po drugie, czy Marksowi na pewno o to chodziło? Po trzecie, widzisz jakikolwiek związek między Stalinem a Marksem w tej wypowiedzi?

Moja odpowiedź to 3x nie, ale ludzie, którym tłumaczyć trzeba co
  • Odpowiedz