Wpis z mikrobloga

@peptide: Znam to uczucie. I to jak z całej siły skupiasz się i walczysz by #!$%@? poruszyć tą NOGĄ !!!
... musisz wstać ale nie możesz, walczysz, prężysz się wewnętrznie, chcesz kużwa krzyczeć ... a jeno jest tylko cisza i twoje żywe zwłoki, jesteś niemym świadkiem Twej skazanej na porażkę walki ...
@peptide: kiedyś nabawiłem się tego bawiąc się w te #!$%@? świadome sny, teraz zdaża mi się znacznie rzadziej ale najważniejsze to zdać sobie sprawę co właściwie się dzieje i ja całkowicie skupiam się na tym żeby poruszyć palcami u nogi, zawsze pomaga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peptide: Jak masz serie paraliży i nie chcą ustąpic, to wstań, przejdź się do kuchni, napij się wody, otwórz okno i odetchnij świeżym powietrzem. Połóż się i tym razem zaśnij normalnie. Zawsze działa
@BillyGugu: Zdarzało się i z pół minuty tak na oko, plus ten #!$%@? pisk w uszach na koniec xD Halucynacji jeszcze nie doświadczyłem, ale było blisko, jak np. jakieś ubrania wisiały na krześle albo coś. Grunt to sobie po prostu zdawać sprawę z tego co się dzieje ;)