Wpis z mikrobloga

@Nikczemny_Pomidor: mieścisz się w nim? Ja zrobiłem symulacje wypadku i wyszło mi że głową bym zachaczył o złożoną osłonę przeciwsłoneczną. Albo ona by pękła albo moja szyja XD Więc teraz jeżdżę z odpietą
  • Odpowiedz
@raf123: Mam 175 cm, więc jestem kurdupel. Ale wsiadanie i wysiadanie to koszmar, niezależnie od wzrostu jest to średnio wygodne. Jednak już jak się załaduję to bardzo wygodnie się siedzi. Co ciekawe na początku myślałem że jestem do niego za mały. Kierownica jest dość blisko, a pedały daleko. Dopiero po tygodniu jazdy udało mi się rozgryźć jak to wszystko ustawić żeby było w pytę
  • Odpowiedz
@Djkudlaty: no nie oszukujmy sie, chcesz jezdzic fajnym sportowym wozem musisz miec mniej niz 180. Chcesz bzikac laski to musisz miec wiecej xD Ja do mojego starego hjundaja kupe tez ledwo sie miescilem mimo nikczemnego wzrostu.
  • Odpowiedz
@nototenteges Ja mam problem na blotnikach, bardzo je zjada, na progach z tyłu i pod klapa z bagaznika ale mam Touringa 2001 rok, o dziwo podwozie nie ma grama rdzy, mocowanie sanek tez bez korozji
  • Odpowiedz