Wpis z mikrobloga

  • 0
@kiper9002: Z racji tego, że potrzebowałem auta na g---t i miao być nowe to wziąłem to co było w salonie napęd tylko na przód, 1,6 benzyna (ten popularny) 115km i 2019 rok
  • Odpowiedz
Jakiś miesiąc temu miałem sytuacje awaryjna i musiałem wziasc Dustera z firmy. Chyba tez 1,6 z automatem. Jakieś 20 000 przebiegu. I powiem ze pow 130 to bałem się jechać. I naprawdę wszystko tam jest tak zrobione ze odrazu chce się wysiąść. Wiedziałem ze dacie są robione po taniości ale nie wiedziałem ze aż tak ! Po co to kupiłeś ?
  • Odpowiedz
  • 4
@vlahbej: Ja nam wersje najbardziej wyposażona jaka była wgl jest daci duster, i jestem mega zadowolony, nic nie trzeszczy, audio jest fajnie, kamerka 360, przyspieszenie spoko, ale brakuje czasami, jechałem 130 i nie było z niczym problemu świetnie się prowadzi, wspomaganie elektrycznie, utwardza się podczas szybkiej jazdy także ja polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Zietek1: oo panie.. Kiedyś dostałem z wypożyczalni nowe dacie Logan na tydzień w delegacji w Rumunii :-D:-D ja jebe.. Wracając do swojego 8letniego Fiata czułem się jakbym wsiadł do Ferrari
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zietek1: jak tak czytam twój wpis to zastanawiam się czy nie bait albo czy na pewno mówimy o tej samej Dacii

Plastiki twarde i na wybojach trzeszczą, audio lepsze ma mój telefon a radio prymitywne i nieintuicyjne. Przyspieszenie spoko jak kręcisz powyżej 4000 obrotów bo poniżej muł. Jedyne co się zgodzę to układ kierowniczy spoko, kiedy trzeba to bardzo lekki. Wolnossące jednostki to ciota i c--j i ciesze się że
d.....s - @Zietek1: jak tak czytam twój wpis to zastanawiam się czy nie bait albo czy...

źródło: comment_1584784630LriRaRauf4kbsSeZXKRwuS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz