Wpis z mikrobloga

Foliarze to jednak stan umysłu.

W ubiegłym tygodniu kolejki w sklepach na kilkadziesiąt metrów. Wykupione w chwilę produkty takie jak np. makaron, ryż, mąka, mięso w większych sklepach.
Koczowanie przed x czasu przed otwarciem sklepu. Wyścigi i walki o produkty. Straszenie brakiem produktów.

W tym tyogdniu i to w takich lidlach czy biedronkach wszystkiego jest pod dostatkiem, ale jak wiemy zabraknie produktów xD

Inni debile chcą mandatów albo bicia innych osób bo ktoś w ładną pogodę sobie wyjdzie na dwór xDDDD
Przecież wiadomo, że osoba która pójdzie sobie na spacer zarazi się wirusem!
Ktoś idzie poćwiczyć na pusty plac street workout - debil, zarazi się.
Ktoś pojdzie na rower- debil zarazi się
Ktoś wyjdzie z dzieckiem na spacer - debil zarazi się.
Ktoś pójdzie pobiegać- debil zarazi się
Ktoś wyjdzie z psem na spacer - debil zarazi się. Najlepiej to pewnie ma wyjść 3 metry za blok, a pies nasrać na trawnik pod blokiem, ale zapomniałem że dla takich oszołomów tak też nie można robić.

Bo jak wiemy na dworze to ludź na ludziu, nie ma miejsca i każdy sobie kaszle po mordach przecież.

Druga sprawa, ja podziwiam oszołomów co nic innego nie robią tylko w domu siedzą i raz na kilka dni wyjdą na 5 min do sklepu. A potem płacz i narzekanie A CO JA MOM ROBIĆ? JUŻ NIE WYCZYMIE!

Sam znam takiego foliarza co płacze, że nie ma co robić, a na dwór nie wyjdzie broń boże bo się zarazi xD

Osoby co piszą takie brednie aby nie wychodzić z domu i karać takie osoby, to same powinny być pałowane.
Jeżeli wy nie odróżniacie skupiska ludzi od samotnego wyjścia na dwór to gratuluję.
I jestem ciekaw jak tam wasze zdrowie. Kto bedzie zdrowszy?, osoba co gnije w 4 ścianach 24/24h, czy osoba co chodzi sobie często na spacery/biega/rower zdala od ludzi?

Dalej siejcie głupoty i nie wychodźcie z domu.

#koronawirus #bekazpodludzi #2019ncov
technojezus - Foliarze to jednak stan umysłu.

W ubiegłym tygodniu kolejki w sklepa...

źródło: comment_1584609608vPbwNaRhOKHfHbEFj1ex3Z.jpg

Pobierz
  • 9
Inni debile chcą mandatów albo bicia innych osób bo ktoś w ładną pogodę sobie wyjdzie na dwór xDDDD


@technojezus: nie rozumiesz jak to działa. Jeżeli jedna osoba wyjdzie to nic się nie stanie bo ulice są puste. Ale są puste bo nikt nie wychodzi. Nie da się tego zrobić inaczej.