Wpis z mikrobloga

a z drugiej może kogoś ruszyło i chciał się odezwać. No #!$%@? typie, nie miej o sobie takiego mniemania


@Shatter:

Laska mi odpowiada na moje pytanie "co na to twój mąż?" że przecież go nie zapyta i nie jest ubezwłasnowolniona, następnie pisze to co w screenie.

Ty tak na serio?

Takiego mniemania to znaczy jakiego? no dalej napisz to :)
Namarin - > a z drugiej może kogoś ruszyło i chciał się odezwać. No #!$%@? typie, nie...

źródło: comment_1584565448ElWhJ2QEhZc0hE3ez1eNYY.jpg

Pobierz
Powiedz, żeby Ci wysłała jakąś fotkę bo nie wiesz czy się fatygować


@Koloses: Ale ja nie zamierzam się wcale fatygować :D jej fotki mogę sobie pooglądać na jej FB.
W sumie nie cały rok więc nie jakoś długo ale to był niecały rok mojego starania się a jej olewki, dlatego z nią zerwałem.


@Namarin: to jest w #!$%@? #!$%@?. A może ona pijana robi sobie z ciebie jaja? Kto po rocznym związku chciałby się umówić i tęsknić po 10 latach rozłąki mając męża i dzieciaki? Jeżeli to nie fejk baba jest nieobliczalna i powinieneś jak najszybciej zerwać kontakt bo może
Jeżeli to nie fejk baba jest nieobliczalna i powinieneś jak najszybciej zerwać kontakt bo może narobić ci kłopotów


@Anoniemamowy: Spokojnie, mam swój rozum i nie zamierzam się z nią spotykać :) Do Polski się póki co nie wybieram a już na pewno nie specjalnie po to żeby się z nią na kawę spotkać :)
Co za lampucera... Miałem to samo w grudniu 2019 Była z Liceum, która uciekła do Belgii po równych 10 latach zapytała co u mnie, a jak dowiedziała się, że mam swoje mieszkanie bez kredytu w rodzinnym mieście to zapytała, czy może u mnie spać przez okres od świąt do sylwestra, bo pokłóciła się z rodziną, a chciałaby spędzić święta w Polsce
xD xD i jeszcze raz xDDDD
W odpowiedzi przeczytała tylko

!
Sam fakt, że ktoś do ciebie się odzywa po latach to nie zawsze sprzedaż żelu pod prysznic albo chęć r00ch4nska


@Shatter: zgadzam się, tak też myślałem zanim nie zaczęła mi pisać jak to o mnie myśli od dwóch dni. Między innymi dlatego zadałem to kontrolne pytanie o męża. Gdyby rozmowa nie poszła w kierunku spotkania bez podtekstów "póki co" to nawet bym tego wpisu nie robił ale zauważyłem że zaczęła schodzić