Wpis z mikrobloga

~2tygodnie przerwy... aż mi się łapy trzęsły żeby poćwiczyć... No i był OGIEŃ dzisiaj :) CG 2board press 200kg x 1 a potem OHP/Pushpress 130kg x 4.

Trening po chorobie więc nie cisnąłem do bólu, nienawidzę treningów po takiej przerwie, szczególnie jeszcze że zatoki mam zapchane i katorga z oddychaniem była. Ale plus takiej przerwy taki że sobie stawy chociaż odpoczęły od wielkich ciężarów.

Dzisiaj poszło Close grip 2 board press, na luzie, do ciężkiej jedynki się zbudowałem jakieś 90-95% 1RM na dziś dzień, bez większego siłowania. Nawet nie nagrywałem.
Potem chciałem sobie zrobić Push press, zupełnie mi to ćwiczenie nie wychodzi właściwie nigdy nie robiłem push press, i widać na nagraniu jedno powtórzenie push press, drugie zwykłe OHP xD. Jakoś ten push press nie daje mi tyle ile powinien, nie wspominając już że powoduje problemy ze stabilnością, no nie umiem odpowiednio przetransferować mocy z nóg, tracę ją po drodze. Wiadomo kwestia treningu pewnie.

Lubię OHP bardzo, jeden z najłatwiejszych technicznie bojów, wręcz banalny, niestety, barki u mnie dominują i tylko od święta mogę sobie powyciskać nad głowę, szkoda. I co ciekawe nawet w OHP nie siła barków mnie ogranicza a triceps heh.

Cały trening

CG 2board press 200kg x 1
OHP/pushpress 130kg x 4
Dips 4x8
DB bench press 50kg 3x15
DB bent over rows 4x8
Lat pulldown wide 5x10
Fat grip Hammer curls 4x8
Band Yraise - 4x15

#strongaf #silownia #sport #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - ~2tygodnie przerwy... aż mi się łapy trzęsły żeby poćwiczyć... No i był...
  • 34
@IntruderXXL: Ja wiem. Ja powoli rozważam jakiś garage rack zrobić bo kto wie ile się to będzie przeciągać. Ale te customowe dość drogie, a jakieś marbo nie wydaje się za solidne...
Ja wiem. Ja powoli rozważam jakiś garage rack zrobić bo kto wie ile się to będzie przeciągać. Ale te customowe dość drogie, a jakieś marbo nie wydaje się za solidne..


@deshix: Ogólnie najtaniej to będzie jak Ci jakiś koleżka pospawa. Tutaj na wykopie @Szefu ostatnio miał do sprzedania rack w dobrej cenie.
Inny sposób to po prostu wyszukać na olxie ludzi co robią klatki, i do każdego napisać z zapytaniem, za