Wpis z mikrobloga

@kotop miałem pisać podobny wpis jak zobaczyłem wiadomości na Polsacie ale skasowałem, żenada, kredyty, wycieczki, życie ponad stan a później płacz bo miesiąca bez wypłaty nie przeżyją.
  • Odpowiedz
@kotop: Karak juz wystawil na allegro krzesla z teatru, ktore ukryl w piwnicy przed komornikiem, ktory chcial je zgarnac za niesplacany kredyt xd
  • Odpowiedz
@kotop jak za nim nie przepadam to tutaj zaimponował mi RiGCzem.

Generalnie środowisko artystyczne to w większości zgraja pajaców i #!$%@?ów z kompleksem wyższości.
Kazik Staszewski kupił jakiś czas temu dom na Teneryfie. Część rockowej sceny zachowuje się względem niego jak typowy nosacz na widok nowego passata somsiada, dorobił się j*bany. Kazik im na to:

Mógłbym być równie uprzejmy i pojechać po kolegach: "Ty swoją Teneryfę do nosa wciągnąłeś, a ty wypiłeś".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotop: z tym, że kasjerka w dyskoncie ciągnie 6k na rok to przesadził, to nie pierwsza dekada XXI wieku. Ale poza tym - sama prawda, artysty się zesrały koncertowo. Przecież 60k za jedną noc grania to zajebisty hajs i naprawdę trzeba być jakimś ułomkiem, żeby nie umieć z tego nic zachomikować i musieć żyć ponad stan. Jak to jest, że zwykły Polak potrafi odłożyć kasę z marnej wypłaty, dużo mniejszej niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Ty swoją Teneryfę do nosa wciągnąłeś, a ty wypiłeś"


@troglodyta_erudyta: I to mówi ten, który nic nie pił i nie wciągał, tylko oszczędzał grosiki na Teneryfę xDDDDDDD

@mietek79:

Może pił, może wciągał, ale skoro jednocześnie potrafił odłożyć na taki dom to chyba dobrze o nim świadczy?

Ja też piję alkohol, bawię się, korzystam z życia, a jednak coś tam umiem odłożyć. Kwestia skali.
  • Odpowiedz
@kotop: Pomimo wartości merytorycznej, pokazuje to też w jakiej bańce nawet on żyje, skoro wydaje mu się, że kasjerka jest w stanie w rok zarobić 60k. Stawiam, że to realnie raczej coś bliżej 25-30k.
  • Odpowiedz