Wpis z mikrobloga

"who says sportsbikes aren't good for adventures? came back home from a 4000km+"

Niestety, nie da się ukryć, że specyficzna poza masakruje plecy. No ale Alpy... Jeździłbym. Nawet te 4k kilometrów (choć póki co najwięcej zrobiłem 500 za jednym machnięciem - ból pleców: nie do opisania, z początku nawet, po ostatecznym zejściu z siodła, wyprostować się nie szło).

#motocykle #widoczki #motocykleboners
Pobierz K.....z - "who says sportsbikes aren't good for adventures? came back home from a 400...
źródło: comment_a84Ab4DvA2eTT4yqR7jEWvFHw3AhQ7Ri.jpg
  • 17
@Katorz: byłem niedawno u podnóża Alp, konkretniej w Garmisch-Partenkirchen. Od cholery tam 'Was' jeździ;-) Na tych zawijasach, jak mi gość na motocyklu wylatywał prawie leżąć na boku to same ręce na kierownicy się zaciskały i pot po skroni spływał;-) Ale te alpejskie widoki to naprawdę coś niesamowitego. Zazdroszczę, pojechałbym tam jeszcze raz. Szerokości! ;-)
@Katorz: Alp jeszcze nie robiłem, pewnie w przyszłym sezonie. Moim potworem Alpy to był by dopiero karkołomny wyczyn :P Obecnie poluję na Hayabusę jako drugie moto na 2014 i hajka to juz spokojnie będę mógł uderzyć na takie szlaki. Bardzo wiele zależy od ustawienia sobie setów. Teraz mam całkiem inna pozycję ale spokojnie robię po 1k / 24h i boli mnie jedynie dupa a nie plecy. Nakedem maks zrobiłem 640km za
@kamil1210: Tzn? Z powodu wycia silnika? Czy, że za szybki?

@taknie: Takie drogi dają bardzo dużo "funu" - zawijasy, widoczki etc - samo patrzenie na to zdjęcie sprawia, że chciałbym tam już teraz, zaś. A sportowe maszyny to nie tylko prosta i odkręcanie manetki. Zresztą tam ludzie jeżdżą potworami wszelakiego autoramentu ;) Szerokości, przyczepności!

@blubi_su: A co obecnie posiadasz? Coś ciężkiego i mało zwrotnego? Hajka jako druga maszyna? No,
@Katorz: Latam bardzo customowanym Triumph Rocket III. Zrobionym na bandytę. Dużo zmian w silniku/układzie powietrznym/wydechowym itd... i otrzymałem potwora o ponad 260Nm przy 2500RPM i poniżej 7s do 200km/h. Ale z zakrętami to u niego nie najlepiej. Coś za coś, ogromny prawie 200kg silnik do samochodu o olbrzymiej bezwładności który do tego jest częścią nośną ramy. Ciężko z potwora który na sucho waży 350kg a ze mną i płynami ponad pół
@blubi_su: Sam przy nim grzebałeś? :O silnik 200 kg, o żesz... Pół tony, to jednak robi wrażenie, masz może pod ręką jakieś foty? K1300R zajebiście się prezentuje ale znowu mam jakieś sceptyczne podejście do BMW jako motocykla, które sam nie wiem skąd się wzięło. Aktualnie mam tylko cebrę, na zmianę się raczej nie zanosi (no chyba, że rozbiję bank;)) ale to wszystko co mi do szczęścia wystarcza na chwilę obecną.

Lwg,
@Katorz: Hm właśnie muszę mu jakąś sesję zrobić bo okazuje się że mam same foty z produkcji a nie mam finału. Ale masz tu takie o : http://i.imgur.com/mSwx6bM.jpg , http://i.imgur.com/k6ycHAb.jpg .

W 90% robiłem samemu. Zmian jest baaaardzo dużo, znajomi mnie męczą o jakieś podsumowanie ze zdjęciami i chyba mnie wymęczyli. Leżę ze złamanym kolanem w domu i mam teraz trochę czasu więc chyba ogarnę temat :)

Powiem Ci że nowych
@Migfirefox: Dzięki wielkie :) Kosztował mnie bardzo dużo pracy, czasu, wyrzeczeń, no i kasy... Jeszcze nie jest skończony bo niestety moje plany przekreśliło złamane kolano :/ Ale jeśli podoba Ci się to może zainteresuje Cię trochę fotek z budowy. Składam wszystko do kupy bo jest tego bardzo wiele... No i staram się opisać wszystkie przygody jakie miałem po drodze. A było tego sporo...

http://imgur.com/a/TlsNi
@blubi_su: Z tego spokojnie można by znalezisko zrobić :} Jeszcze raz przepiękna maszyna.

Ja teraz będę z tatą powolutku odnawiam samochód. VW Passat B3 kombi. Blachę trochę już zrobiliśmy, ale tylna klapa do wymiany. Teraz felgi będziemy odnawiać.

No i staram się opisać wszystkie przygody jakie miałem po drodze. A było tego sporo...


@blubi_su: Ja na rowerze jeżdżę i przez ostatnie 19k km też miałem trochę atrakcji :}
Pobierz Migfirefox - @blubisu: Z tego spokojnie można by znalezisko zrobić :} Jeszcze raz prz...
źródło: comment_zO3DG4B2QdNIKSLFcbCWMY0VlPrfZZPH.jpg