Wpis z mikrobloga

#gry #staregry #retrogaming #hyper #hyperstacja

Cześć Mireczki!

Już za godzinę pod tym adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=cv6LGpDCgOM

zobaczycie kolejny odcinek rekonstrukcji hypera z roku 2002. Jest to 2/4 odcinków obejmujących materiały z 2002.

W tym odcinku m.in.:
Fresh Air z Jedi Knight 2 Jedi Outcast
Making of Nina: Korniki Agenta z legendą polskiego Game Devu Maciejem Miąsikiem

Ale przede wszystkim:
zajebiste reklamy z pokemon tazo i mirindy!!!
I wasze requesty na klipy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten i kolejne odcinki będę wypuszczał w formie live - o 21:00 startujemy z live'em, a potem filmik jest dostępny "na żądanie". W trakcie live'a można sobie czatować i nostalgnąć razem.

Że jestem atencjusz, to pozwolę sobie pooznaczać tych z was, których poruszył pierwszy odcinek. Jak niefajne zagranie to dajcie znać w komencie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Warto w życiu ryzykować. Dla chętnych - koniecznie zaobserwujcie hashtag #hyperstacja !

@Nier @niezwornowazony @ChelseaDagger
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @Meitantiev
@Mruvek @Czymsim @slums @Sibannac @petarda @turborafi @grubY_0936 @evolved @Triptotimor @piotr_forsa @preston81 @KedanKedanowski @pabel @Radiotelegrafista @watcher22 @Denial94 @KUPUI @glaaki
@gladagugu @Defender @Kukki @tazos @yaberfoot @E160c @Krzysiekj220 @Reepo @valarr @Hatam @fstetete @biter @zwei @Bartholomew @Zalazan @emdzy39 @Leprykon @VonCrey @Ryptun @matwes @Jacolex @Chorazy_ @jalop @Szpeju @tornadziejaneta @karpix @reboot @ejdaniel @mikoorz @noriad @mosqua @evolved @f3js @Charkov @nowywinternetach @Zalendi @Olekman @Cumulonimbus @PanManiek @melepete @marcinwlo @socar-pl @BananowyJE @wyszuszony @Elpie @znmd @RimenX @Tami @WinterLinn @daniel-ganko-94 @fury1610
Pobierz Skittles95 - #gry #staregry #retrogaming #hyper #hyperstacja

Cześć Mireczki!

Ju...
źródło: comment_1584385434cndi6II2DPZhfbNNcpmkvs.jpg
  • 25
@Skittles95: @Sibannac: anime leciało o 22:00 i pierwszym było Iria: Zeiram The Animation - pamiętam to dobrze, bo to było pierwsze dorosłe anime puszczone w oryginalnej wersji, które było dostępne dla ogółu.
Nie pamiętam tylko czy to był już Hyper, czy jeszcze Game One.

https://staratelewizja.fandom.com/pl/wiki/Hyper%2B

tutaj jest kilka snapshotów z ramówek, ale nie ma nic z pierwszymi anime

@Skittles95: dysponujesz klipem ze Spidermana z muzyką Sir Mix-a-lot?
@Skittles95: Za dzieciaka pamiętam że oglądałem to prawie codziennie. No i jeszcze Gundam Wing chyba na tym leciał, to w ogóle miód. Pamiętam że w końcu tych wszystkich "replayów" się nauczyłem na pamięć i jak tylko słyszałem "Make me bad" to wiedziałem że nic nowego nie będzie tego dnia ;)
@Skittles95: Ale mi poprawiłeś dzień. Właśnie na to natrafiłem. Pamiętam, jak kilkanaście lat temu w późnych godzinach wieczornych zobaczyłem na Hyperze ten oto program poświęcony grze Jedi Knight II: Jedi Outcast. To był maj 2002 prawdopodobnie. Jako, że byłem fanem uniwersum SW a w kinach leciał wtedy Atak Klonów, naprawdę się napaliłem na tą grę. Mój hype był ogromny. Niedługo potem kupiłem gazetę o Komputer Świat Gry w której było demo