Wpis z mikrobloga

#gry #staregry #retrogaming #hyper #hyperstacja

Cześć Mireczki!

Już za godzinę pod tym adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=cv6LGpDCgOM

zobaczycie kolejny odcinek rekonstrukcji hypera z roku 2002. Jest to 2/4 odcinków obejmujących materiały z 2002.

W tym odcinku m.in.:
Fresh Air z Jedi Knight 2 Jedi Outcast
Making of Nina: Korniki Agenta z legendą polskiego Game Devu Maciejem Miąsikiem

Ale przede wszystkim:
zajebiste reklamy z pokemon tazo i mirindy!!!
I wasze requesty na klipy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten i kolejne odcinki będę wypuszczał w formie live - o 21:00 startujemy z live'em, a potem filmik jest dostępny "na żądanie". W trakcie live'a można sobie czatować i nostalgnąć razem.

Że jestem atencjusz, to pozwolę sobie pooznaczać tych z was, których poruszył pierwszy odcinek. Jak niefajne zagranie to dajcie znać w komencie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Warto w życiu ryzykować. Dla chętnych - koniecznie zaobserwujcie hashtag #hyperstacja !

@Nier @niezwornowazony @ChelseaDagger
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @Meitantiev
@Mruvek @Czymsim @slums @Sibannac @petarda @turborafi @grubY_0936 @evolved @Triptotimor @piotr_forsa @preston81 @KedanKedanowski @pabel @Radiotelegrafista @watcher22 @Denial94 @KUPUI @glaaki
@gladagugu @Defender @Kukki @tazos @yaberfoot @E160c @Krzysiekj220 @Reepo @valarr @Hatam @fstetete @biter @zwei @Bartholomew @Zalazan @emdzy39 @Leprykon @VonCrey @Ryptun @matwes @Jacolex @Chorazy_ @jalop @Szpeju @tornadziejaneta @karpix @reboot @ejdaniel @mikoorz @noriad @mosqua @evolved @f3js @Charkov @nowywinternetach @Zalendi @Olekman @Cumulonimbus @PanManiek @melepete @marcinwlo @socar-pl @BananowyJE @wyszuszony @Elpie @znmd @RimenX @Tami @WinterLinn @daniel-ganko-94 @fury1610
Skittles95 - #gry #staregry #retrogaming #hyper #hyperstacja

Cześć Mireczki!

Ju...

źródło: comment_1584385434cndi6II2DPZhfbNNcpmkvs.jpg

Pobierz
  • 25
@Meitantiev: > Do 23 marca 2005 nadawał swój program od 20:00 do 0:00, natomiast od 24 marca 2005 od 21:00 do 1:00.
Dobra, po części wyjaśnione. Ja bardziej pamiętam program sprzed 2005. Takie anime wtedy leciało "Cybersix", a potem chyba great teacher onizuka, czy coś( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skittles95: w ostatnim odcinku miałem flashback do dzieciństwa jak oglądałem dokładnie ten sam materiał z Bounty huntera przy ławie u babci jedząc płatki na mleku ️ A potem wpadł jeszcze materiał z grą o delfinie który też mi świta.