Wpis z mikrobloga

w środę rząd zapewniał że nie będzie zamykania galerii handlowych

w piątek wieczorem, ogłaszają że zamykają galerie handlowe

oczywiste jest, że takie nagłe, nerwowe dziania spowodują panikę, i szturm na sklepy

do tego dodajmy #zakazhandlu w niedzielę, który zawsze generuje dodatkowe tłumy w sklepach w soboty

efekt oczywisty, dzisiejsze tłumy w sklepach i co za tym idzie, zagrożenie epidemiologiczne które powodują to wina działań rządu, a idioci jeszcze ich chwalą ()

pis wiedział co robi wydając miliardy na propagandę, zamiast na realne działania

#neuropa #bekazpisu #4konserwy.ru #koronawirus
afc85 - w środę rząd zapewniał że nie będzie zamykania galerii handlowych

w piątek...

źródło: comment_1584177029K01SvtLok8uhbzwMPkLDPt.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@afc85: jeszcze raz powtórzę, galeria to nie sklepy z artykułami spożywczymi, czy to takie trudne? Nikt w środę nie mówił, że nie zamknie galerii, sytuacja rozwija się dynamicznie, należy unikać dużych skupisk ludzi, a galeriach właśnie takie były, bo społeczeństwo dostało "wolne" tylko że mieli siedzieć w domu na dupach a nie szukać rozrywki, dramat jak ludzie w tym kraju ciężko kumaja
@Ja_To_Ja_Czy_Nie_Ja:

z artykułu, który zalinkowałem wynika co innego

Minister zdrowia: Nie zamykamy galerii handlowych


W galerii handlowej nie siedzimy w jednej grupie, w jednym miejscu. Zwykle przechodzimy nie zbliżając się zbytnio do innych ludzi. Większym ryzykiem od galerii handlowych są małe sklepiki. W galerii handlowej jest dużo przestrzeni, i ta odległość – półtora metra – jest zwykle zachowana. Znaczenie groźniejsze są zbite organizacje masowe, np. koncerty – wynika z wypowiedzi Łukasza
w środę rząd zapewniał że nie będzie zamykania galerii handlowych

w piątek wieczorem, ogłaszają że zamykają galerie handlowe

oczywiste jest, że takie nagłe, nerwowe dziania spowodują panikę, i szturm na sklepy


@afc85: Twoje wnioskowanie świetnie pokazuje, dlaczego ludzie panikują. Ano dlatego, że nie czytają dokładnie komunikatów, nie wierzą władzy, a wierzą plotkom i sami siebie nakręcają.

Nigdy nikt nie mówił, że zamkną sklepy spożywcze, ludzie sami rozpowszechniali te debilne plotki. Mowa
Twoje wnioskowanie świetnie pokazuje, dlaczego ludzie panikują. Ano dlatego, że nie czytają dokładnie komunikatów, nie wierzą władzy, a wierzą plotkom i sami siebie nakręcają


sam zakaz handlu w niedzielę powoduje tłum w sklepach w soboty, nie potrzeba do tego nawet żadnej epidemii

teraz dodaj do tego ogłoszenie stanu zagrożenia epidemiologicznego w piątek wieczorem

naprawdę tak trudno przewidzieć efekty?
@ajuto00:
sam zakaz handlu w niedzielę powoduje tłum w sklepach w soboty, nie potrzeba do tego nawet żadnej epidemii


@afc85: to pomińmy, bo wałkowane tysiąc razy, nic nowego nie napiszemy

naprawdę tak trudno przewidzieć efekty?


W mało rozgarniętych społecznościach być może rzeczywiście nietrudno