Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W dniu dzisiejszym sieć sklepów Kaufland, w związku z #koronawirus postanowiła zmotywować swoich pracowników. Jeśli przepracują cały marzec (w "okresie epidemii" - według firmy) dostaniesz szałowe 1000zł brutto. Natomiast jeżeli nie będziesz miał co zrobić z dzieckiem ponieważ zamknęli ci szkoły, przedszkola, żłobki itp to .... zabierzemy wam dodatki do wypłaty.
Jak dla mnie to bardzo chora sytuacja, że jedna z największych sieci handlowych w Polsce tak nie ładnie pogrywa.

#pracbaza #koronawirus #januszebiznesu #wirus #handel #kaufland

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W dniu dzisiejszym sieć sklepów Kau...

źródło: comment_1584134002RwQ3MhY51btjRiMAL7bi4B.jpg

Pobierz
  • 52
RzeczywistyNarrator: Aż mi się przypomniało jak mi wydrukowali umowę o pracę na szarym papierze. xD Nie wiedziałem, czy się tym podetrzeć, czy co.

Poza tym na rozmowie o pracę, miałem do wyboru działy. Warzyw nie chciałem żeby nie dźwigać za 2700brutto, więc wybrałem suche (makarony, galaretki itp). Potem okazało się, że i tak najpierw muszę się nadźwigać kartonów z bananami, by móc pójść pracować na swój dział. Maszyna do zgniatania kartonów