Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W dniu dzisiejszym sieć sklepów Kaufland, w związku z #koronawirus postanowiła zmotywować swoich pracowników. Jeśli przepracują cały marzec (w "okresie epidemii" - według firmy) dostaniesz szałowe 1000zł brutto. Natomiast jeżeli nie będziesz miał co zrobić z dzieckiem ponieważ zamknęli ci szkoły, przedszkola, żłobki itp to .... zabierzemy wam dodatki do wypłaty.
Jak dla mnie to bardzo chora sytuacja, że jedna z największych sieci handlowych w Polsce tak nie ładnie pogrywa.

#pracbaza #koronawirus #januszebiznesu #wirus #handel #kaufland

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W dniu dzisiejszym sieć sklepów Kau...

źródło: comment_1584134002RwQ3MhY51btjRiMAL7bi4B.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A na 3000 zł już byłoby ok? Żadna suma nie będzie ok jeżeli stawiasz na szali ludzkie życie. Problem w tym że tak nie jest. Nie ryzykujesz życiem przychodząc do pracy, a przynajmniej nie bardziej niż inni. Wszyscy chodzimy do pracy, niektórzy ja ograniczają, niektórzy mogą mieć zdalną a niektórzy są zmuszeni odpuścić. Czy handlowiec biorący wolne na dziecko i nie wyrabiający prowizji nie traci wynagrodzenia? Traci jeszcze więcej,
  • Odpowiedz
@stormkiss: Nie masz racji.
W informacjach, kiedy poszukują pracowników, podają wypłaty z dodatkowymi bonusami.
Więc tym razem kłamią, oszukując ile to płaca pracownikom.
Cel przewyższa środki.
Dałeś się nabrać.
Tym bardziej, że jest epidemia i stan zagrożenia epidemiologicznego.
Inna sieć, Netto, daje, mimo że ludzie nie przyjdą do pracy z powodu choroby, wymuszonej opieki jw.
  • Odpowiedz
  • 2
To są DODATKOWE czytaj premie uznaniowe co oznacza, że jak ktoś uzna za stosowne dać to da. Nie zabierają z podstawy niczego a wam się wydaje że dodatki to stała kwota co się należy i zabierajo ehh
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania nie napisali że nieobecności zajebią ci całą premie bo o działa jak L4. U mojej mają 'zakaz' brania tego wolnego bo są w ciemnej #!$%@?źie z zamówieniami, nie dość że na początku roku po wypisywaniu urlopów na wakacje była imba tak że kierowniczka wprost powiedziała że te osoby które w czerwcu/lipcu/sierpniu będą brały L4 będą miały kontrolę od ZUS, to teraz ich prosi wręcz błagalnym tonie żeby zostały w pracy
  • Odpowiedz
a wam się wydaje że dodatki to stała kwota co się należy i zabierajo ehh


@Ozdoba: Przecież tak jest. U mnie każdy ma premię. I to wcale nie uznaniową, bo jest bramowa za przychodzenie do pracy, akordowa i dodatkowa. To jest też gro panie @Mirkosoft: z mojej wypłaty. Jak nie było związków, to wystarczył jeden dzień l4 i po premii. Teraz do trzech dni, ale kto w trzy
  • Odpowiedz