Wpis z mikrobloga

Kontrola na przejściu przy wjeździe z Niemiec. Panowie na luzaczku, zmierzyli wszystkim temperaturę, posmieszkowali, że dają wszystkich do namiotu od razu i poszli. Nawet pozwolili zdjęcie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo profesjonalnie, szybko, widać dobrą organizacje. Jak dla mnie: Brawo służby!

#koronawirus #c---------------a
PanKapusta - Kontrola na przejściu przy wjeździe z Niemiec. Panowie na luzaczku, zmie...

źródło: comment_1584125199MqcZzMdkwrEAfQiV5LOi8t.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 74
@Ewa95: Dzięki za życzenia choroby, dzbanie xD dla twojej informacji wracam z wyjazdu służbowego na który pojechałem prawie miesiąc temu. Firma ściąga wszystkich w 48h z zakazem pojawiania się w biurze, który zamierzam rozszerzyć do zupełnego nie wychodzenia z domu.
A na agresje to sobie może rumianku zaparz, czy coś xD
  • Odpowiedz
@PanKapusta Nie ma za co.
A wiesz ilu takich było co na wyjeździe służbowym byli, a później wrócili zarażając innych?
Właśnie przez takie osoby, które przylatują/przyjeżdżają z innych krajów mamy, to co teraz mamy, a cierpi większość przez głupotę innych
  • Odpowiedz
  • 10
@Ewa95: Nie, mamy to co mamy przez ludzi którzy olewają zalecenia, kręcą odnośnie podróży i zatajają gdzie byli. Nie wiem zresztą jaki masz pomysł na to, co można zrobić zamiast wrócić i siedzieć w domu 14 dni. Jak chcesz prowadzić dyskusje to wyluzuj z tą „głupotą innych” bo ja się o to nie prosiłem.
  • Odpowiedz
@PanKapusta Olewają zlecenia? Proszę cię. A skąd to sie wzięło?!?!?! Gdyby żadne ścierwo z zagranicy nie przyleciało do Polski, a polaczki również nie opuszczaliby kraju w tą i z powrotem, to nie byłoby tak jak teraz. Debile już od grudnia powinni zamknąć granice, wtedy kiedy wybuchła epidemia w Chinach, a żadna zaraza(człowiek) nie wkroczyłaby do POLSKI.
  • Odpowiedz