Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymie. Idę do sklepu zrobić normalne zakupy - głównie nabiał, bo jednak tym razem mięsa nie było (tak pół siatki! Nie 3 tony) pomijam ten #!$%@? z tonami zapasów. Oczywiście 90 % sklepu stare baby. I co robi? Polizała baba palce i jeb w bułeczki i macanko Naprawdę jestem totalnie miły człowiekiem, ale chyba 1 raz w życiu opieprzyłem obcą osobę. (). Takie to prądem...

#mikrokoksy #koronawirus
  • 37
  • Odpowiedz
@Kasahara:

No ogólnie #!$%@? straszna, bo dużo ludzi się specjalnie poświęca, żeby nie wychodzić albo ograniczyć wychodzenie, a pełno dziadków stwierdza, że teraz jest najlepszy czas na wychodzenie kiedy to w ich interesie robimy to wszystko ()

Nie wierzę, że wszyscy nie mają wnuków lub kogoś z rodziny, poza tym na pewno mają znajomych z kościółka, którzy mają wnuków/rodzinę i nie byłoby problemem zrobić dla nich zakupów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kasahara: Ja dziś widziałem jak 2 osoby przekopywały lodówkę jak dzikie świnie w poszukiwaniu fileta życia.

Jakby faktycznie im zrobiło różnice czy kupią 650 czy 550 gramów.

Oczywiście 90% sklepu ludzie 60+
  • Odpowiedz
@Beeercik:

Żeby na tych dziadków ludzie nie zrobili wahadła, ludzie wielu rezygnuje z pasji/pracy/obowiazków/wakacji aby dziady się nie przekręciły; a Ci #!$%@? - jutra nie ma. Nie mówie że jeszcze wszystkie te dziady husteczka wielorazowa i wymuje w kieszeni trzepiąc xD. No no ale pewnie głównym problemem to jest te 5 ludzi co chodzi na siłownie gdzie gady nie potrafia przestrzegać higieny w przestrzeni publicznej xD
  • Odpowiedz
@Beeercik: no #!$%@? makrosy się nie będą zgadzać
@Kasahara: ja się już izoluję ile tylko mogę, od dziś siłownię już też odpuszczam. Nasze społeczeństwo jest zbyt #!$%@? żeby mu zaufać
  • Odpowiedz
@Kasahara: to samo robiłem przed korona. Mam taki dziwny #!$%@?, że lubię stać w galerii myć ręce i przyglądać się ile osób myje te ręce po wyjściu ze strefy kibli. No i nawet teraz może 1 na 5 umyje, brudasy #!$%@?.
W biedrze to samo stanę czasem obok pieczywa i się przyglądam, zawsze jak ktoś maca gołymi łapani to specjalnie podchodzę do niego na pół metra i tak chamski się gapie
  • Odpowiedz
@Skogyr: bydła sie nie da wytresowac, wiec szkoda zycia na takich podludzi co maja w poważaniu higienę, ale ty widze prowadzisz nieustanna walke kazdego dnia na wszystkich frontach xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara dzisiaj o 6:30 przed biedra 20osob czekało, żaby wbić po fileta za 9,99, na szczęście mi się udało, mam info że wieczorem dostawą więc wpadnie kolejne 10kg
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara polecam osiedlowki. Pani Krysia za lata w rekawiczkach wszystko podaje, zadnego macanka, nawet bulki bierze przez dodatkowa foliowke, ktora pozniej wywala.
  • Odpowiedz
@Kasahara i jeśli będzie nawał przypadków, odwrócą się kryteria leczenia (tylko silni i dobrze rokujący) i się zacznie płacz.

Gdybym był emerytem, zrobiłbym wszystko żeby z chaty nie wychodzić i niech mi ktoś z rodziny zakupy robi pod drzwi. Ja bym to mamie robił ale mieszkam za granicą eh.

@Skogyr dlatego ja od zawsze mam małą buteleczkę żelu dezynfekcyjnego przy sobie (wszędzie, grosze to kosztowało przed psychozą) i w aucie osobną. Po
  • Odpowiedz