Wpis z mikrobloga

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bialaowca: Nie bardzo rozumiem, czemu pojawił się tu mój wpis, rozwinęłam temat, wyraziłam swoje zdanie i tyle, a po tym, jak tamta laska zaczęła mnie wyzywać od k---w, spasowałam. ;)

Gdzie niby dałam do pieca? Tak z ciekawości.
  • Odpowiedz
@indeed: Po prostu napisałaś bzdurę, która jakoś szczególnie przykuła moją uwagę. Bardzo możliwe, że szczerze się zdziwiłam, że ktoś może tak uważać.
  • Odpowiedz
@indeed: Nie pogrążaj się jeszcze bardziej, błagam. To co można przyjąć w obecnych czasach za jakąś normę nie podlega dyskusji, ale na litość, nie pisz, że włosy od pachami nie pełnią żadnej funkcji, bo pełnią i to ogromną. Zdradzę Ci jeszcze, że np. ginekolodzy bardzo nie lubią, gdy kobieta przychodzi na badanie wydepilowana.
  • Odpowiedz
@indeed: Ginekolog zagląda mi pod pachy badając moje p----i. Jeżeli twój tego nie robi, zmień ginekologa. Informacja o owłosieniu intymnym była dodatkowa i nie odnosiła się w ogóle do pach, więc nie wiem skąd Twoje pytanie.
  • Odpowiedz
@bialaowca: No, dobrze, ale cały czas czekam na informacje o tym, jaką rolę włosy pod pachami spełniają w obecnych czasach, bo póki co, napisałaś tylko, ze ogromną.

Mój lekarz ma jakieś 40 lat doświadczenia w zawodzie, więc mu ufam. ;)
  • Odpowiedz
@indeed: Nie jestem po to by Cię uświadamiać w temacie, skoro sama tego nie wiesz. Zapytaj rodziców. Obecne czy przeszłe czasy nie zmieniły ich funkcji i nie jest to zależne od ilości dobrych mydełek dostępnych w sklepach.
  • Odpowiedz