Wpis z mikrobloga

@severson: Nie ma z tym najmniejszego problemu i nie ma możliwości aby cała ludzkość się rzuciła na LN i chciała otworzyć kanał nagle. Nawet dziś 1/3 ludzkości nie ma dostępu do klasycznej bankowości, nie mówiąc juz o płatnościach kartami.
  • Odpowiedz
Nie ma z tym najmniejszego problemu i nie ma możliwości aby cała ludzkość się rzuciła na LN i chciała otworzyć kanał nagle.


@cyberpunkbtc: Aha. A ile czasu hipotetycznie potrzeba jakby się jednak rzuciła?

  • Odpowiedz
a wiele osób to liczyło wielokrotnie


@cyberpunkbtc: No patrz pan, a ty ani razu, bo cię przerasta matma na poziomie trzeciej klasy podstawówki.

ALE NIE POTRZEBA TEGO DZBANKU

Jak najbardziej potrzeba, ale nie zrozumiesz.
Rozwiązania oczywiście są, na przykład zwiększenie bloku tak ze 128 razy :)
  • Odpowiedz
Gimbusów męczy czytanie


@cyberpunkbtc: Męczy mnie czytanie bełkotu, chociaż nie bardziej niż ciebie mnożenie i dzielenie na poziomie trzeciej klasy podstawówki. Ale ja zacząłem, a ty nie :)
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: A bardzo byś się zdziwił, gdyby w czasie krótszym od tego, który określasz słowem "nagle", Lightning Network zaczęło obsługiwać na równi z Bitcoinem inne kryptowaluty, a może i coś więcej? Nie jako fork, port, klon, tylko jako kontynuacja rozwoju tej sieci. Pod spodem LN nie Bitcoin bezpośrednio, tylko interfejs umożliwiający podpięcie dowolnej kompatybilnej kryptowaluty, a nawet dowolnego kompatybilnego serwisu, dopiero pod nim Bitcoin albo coś innego. Od strony użytkownika:
  • Odpowiedz
@severson: To są atomic swapy o czym mówisz geniuszu a możliwe są onchain jedynie jeżeli oba coiny używają tych samych funkcji skrótu s ich przyszłość jest właśnie za pośrednictwem LN które również będą obsługiwały inne krypto, nie tylko BTC dzbanie.
Nudny jesteś...

@Rozjemca35: Co ty pieprzysz znowu? Niby jak? Wręcz odwrotnie... Aaaa z resztą nie zaczynam z tobą rozmowy po tym co ostatnio gadałeś o LN, jakieś pożyczki
  • Odpowiedz
To są atomic swapy


@cyberpunkbtc: Każesz mi czytać ścianę tekstu o tym, że 1MB jest lepszy od 2MB i że 0,7ms, a sam nie jesteś w stanie przetworzyć dwóch zdań ani zrobić mnożenia na poziomie trzeciej klasy podstawówki?

Atomic swap to coś innego. Atomic swap to dwie transakcje, które są połączone ze sobą w sposób zapewniający spójność. To nawet nie jest temat LN, tylko lekko podobne mechanizmy zabezpieczeń. To można zrobić bez LN a nawet bez kryptowalut w ogóle
  • Odpowiedz
@severson: Naprawdę nie zaczynam z tobą dyskusji. Nawet nie wiesz jak działają atomic swapy.
Nie zależy mi na udowadnianuu ci niczego śmieszny shiciarzu, tym bardziej ciągnąć dyskusję na temat który juz przerobiliśmy i nie ma potrzeby otwierania gigantycznych ilości kanałów a rozwiązań wiele w drodze. Na dodatek olewa po prostu mój tekst na temat którego dotyczy dyskusja.

Jesteś po prostu żałosnym frajerkiem, który ciśnie po czymś co mu nei pasuje,
  • Odpowiedz