Wpis z mikrobloga

od jakichś 2 lat jestem na #tinder i ostatnio spotkałem się z ukrainką... ja #!$%@?ę nigdy więcej #p0lki

Ukrainka sama do mnie napisała, sama ciągneła temat a po 3 dniach pisania sama zaproponowała spotkanie i to nie w sposób #p0lki "zabawiaj mnie książę" tylko sama zaproponowała żebym towarzyszył jej w wyprowadzaniu psów ze schroniska w którym jest wolontariuszką. ( nadmienię że #p0lki nie tylko nie dbają o zwierzęta a nawet o swoich rodziców i mężów)

Oczywiście na spotkaniu Ukrainka z 7/10 na tinderze w rzeczywistości jest 9,5/10 i nie skrywa zbędnych kilogramów w dobrze dobranym kadrze. Na spotkaniu sama zagaduje, sama żartuje. Po spacerze poszliśmy do restauracji i to nie do do obskurnego maka na dworcu tylko do prawdziwej restauracji i uwaga!! Ona nie dość że zapłaciła za siebie to jeszcze za mnie (pomad 200 zł za kolacje) w podzięce że mogla sie ze mną spotkać. Po wszystkim jeszcze mi #!$%@?ła pałę w kiblu i sama odwiozła do domu. Polecam 10/10 już nigdy więcej #p0lki

#tinder #podrywajzwykopem #ukrainka #rozowepaski #takaprawda #seks #zwiazki
Obikok_Bartek - od jakichś 2 lat jestem na #tinder i ostatnio spotkałem się z ukraink...

źródło: comment_158391303148wXTEgi07jHzwt8lreNJn.jpg

Pobierz
  • 29