Wpis z mikrobloga

Chciałabym się odnieść do tego wpisu link

Czy to jest sukces użytkowników wykop? Bo chyba czegoś nie rozumiem. Czyli jeśli taka dziewczyna jak ja i mi podobne które pokazują się na tagu #wgw bo lubią swoje ciało i ekscybionizm, są tutaj piętnowane? Nie mam na myśli zaczepnych komentarzy tylko to, że użytkownicy tego portalu odnajdują dziewczyny i im niszczą życie. Czy to jest normalne?
Wy którzy to robicie powiedzcie mi daczego? Dla tych 300-900 + pod wpisem o których po paru miesiącach nikt nie pamięta? Czy po to by jak w linku powyżej zniszczyć dziewczynkę życie bo chciała pokazać kawałek ciała na forum gdzie jest tag #wgw Nie rozumiem specyfiki tego tagu na tym forum.
Proszę właściciela tagu #wgw by napisał: „Jeśli dodasz coś pod tym tagiem to zniszczymy Tobie życie bo lubimy +”
Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych snów.

#olawgw <— do obserwowania/czarnoliswowania
#wgw
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesMan: Ręce i nogi opadają z tą dzisiejszą młodzieżą. Jak dziecku trzeba tłumaczyć. Czemu moralizujesz innych? Jakie masz do tego prawo, żeby komuś wolność ograniczać? Skoro twierdzisz, że inni nie mogą opinii wyrażać to i ty nie wyrażaj. Bądź konsekwentny. Skoro twierdzisz, że inni nie mogą krytykować innych - też nie krytykuj. Bądź konsekwentny. Skoro twierdzisz, że inni nie maja prawa komuś przykrości sprawiać - sam nie sprawiaj przykrości. Bądź
  • Odpowiedz
@OlaWGW to są smutni ludzie którym chce się swój wolny czas przeznaczać na jakieś stalkowanie, jeszcze rozumiem jeśli ktoś po prostu z jakiegoś powodu nie lubi zobaczyć kawałka fajnego tyłka w internecie ale jak już niszczy komuś życie to jest zerem
  • Odpowiedz
@vincent38: To mi ręce opadają.... Rozumiem ze tolerowanie rasizmu, totalitaryzmu czy zoofilii tez dla Ciebie będzie w porządku? Nie bądźmy hipokrytami i nie wyrażamy tez opinii na temat tego ze sąsiad bije dzieci?
Otóż w tej kwestii mogę potępić czyjeś idiotyczne zachowanie które rujnuje życie innych.
Ładne cytaty piszesz, ale meritum nie rozumiesz.
Konstrukt społeczny nie pozwala na takie zachowania wiec z czystym sumieniem mogę wyrażać swoje zdanie i potępiać
  • Odpowiedz
@JesMan: Każdy ma swoją moralność - ty chętnie zniszczyłbyś kogoś kto powie, że Murzyn jest czarny, umie grac w kosza i lubi kurczaki, ktoś inny może ma ochotę uprzykrzyć życie komuś kto jego zdaniem zachowuje się niemoralnie.

Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś inny może być równie przekonany o swojej racji, jak ty o swojej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OlaWGW: analogia do afery z podrywaczami i tym żołnierzem pt: nagłośniony sprawę bo co dzieciak będzie czuł jak się ludzie dowiedzą.
To po prostu grupa #!$%@?... Toksykow którzy za wszelką cenę próbują dowalić innym w celu dowartościowania się
  • Odpowiedz
@OlaWGW: abo lochy to kuuuuuuurwy xDD

ale tego reklamowania portalu na którym możesz zarobić pieniążki i tego że pod twoim profilem się teraz pojawia zupełnie inne ciało(a) niż kiedyś już ci wykop nie pamięta, więc spoko xd
  • Odpowiedz