Wpis z mikrobloga

Chciałabym się odnieść do tego wpisu link

Czy to jest sukces użytkowników wykop? Bo chyba czegoś nie rozumiem. Czyli jeśli taka dziewczyna jak ja i mi podobne które pokazują się na tagu #wgw bo lubią swoje ciało i ekscybionizm, są tutaj piętnowane? Nie mam na myśli zaczepnych komentarzy tylko to, że użytkownicy tego portalu odnajdują dziewczyny i im niszczą życie. Czy to jest normalne?
Wy którzy to robicie powiedzcie mi daczego? Dla tych 300-900 + pod wpisem o których po paru miesiącach nikt nie pamięta? Czy po to by jak w linku powyżej zniszczyć dziewczynkę życie bo chciała pokazać kawałek ciała na forum gdzie jest tag #wgw Nie rozumiem specyfiki tego tagu na tym forum.
Proszę właściciela tagu #wgw by napisał: „Jeśli dodasz coś pod tym tagiem to zniszczymy Tobie życie bo lubimy +”
Pozdrawiam i życzę Wam spokojnych snów.

#olawgw <— do obserwowania/czarnoliswowania
#wgw
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OlaWGW:

Czy to jest normalne?

Nie jest.

Jeszcze ciekawszym aspektem sprawy jest to, z jakiej paki uczelniane leśne dziady relegowały ją z uczelni. Te same leśne dziady, które tolerują bumelantów wyłudzających stypendia socjalne na podstawie zaniżonych dokumentów dochodowych, kupują prace dyplomowe, powtarzają 5 razy egzaminy i opłacają kolegę, żeby na tym egzaminie pod nich się podszył. Nie ma żadnych przesłanek, by studentka w czasie wolnym nie mogła rozsyłałać anonimowo,
  • Odpowiedz
@OlaWGW: To mali ludzie, którzy swoje niepowodzenia życiowe, frustracje i niepowodzenia wyładowują na innych w Internecie, bo w prawdziwym życiu nie mają jaj, więc według zasady "kozak w necie..." tutaj są mocni "w gębie". Wystarczy porównać podejście do takich kwestii tutaj, a na Reddicie w podobnych społecznościach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OlaWGW: jeśli zniszczenie życia stu atencyjnych Lasek sprawi, że populacja spermiarzy na wykopie spadnie nawet o jednego, to jest to poświęcenie na które jestem gotów.
Przegrywy i #!$%@? mają moje błogosławieństwo
  • Odpowiedz
@OlaWGW: Są lepsze miejsce do pokazywania swoich (w dodatku prawdziwych) nudesów niż wykop, na którym masz spermiarzy, którzy są sfrustrowani bo przez całe swoje przegrane życie w wieku dwudziestu kilku lat nie trzymali różowej nawet za rękę o zobaczeniu cycka na żywo nie mówiąc.

A co do wrzucania takiego contentu to polecam reddit, a dokładniej /r/gonewild pełna kulturka i co najważniejsze jest moderowany w przeciwieństwie do wykopu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OlaWGW:

Czyli jeśli taka dziewczyna jak ja i mi podobne które pokazują się na tagu #wgw bo lubią swoje ciało i ekscybionizm, są tutaj piętnowane? Nie mam na myśli zaczepnych komentarzy tylko to, że użytkownicy tego portalu odnajdują dziewczyny i im niszczą życie. Czy to jest normalne?

Na vikop.ru jak najbardziej

Czy to jest sukces
  • Odpowiedz
To jest wykop, miejsce dla zjebow i nolifeow.
75% najpierw wali gruchę do Twoich zdjęć, a potem lepkimi palcami pisze swoje zaczepne, obrażające komentarze.

Bo tak jest łatwiej.

Hejt, niszczy. Zabija. Pamiętajcie #!$%@?!
  • Odpowiedz