Wpis z mikrobloga

Zacznę od tego, że nie spodziewałem się aż tylu będzie zainteresowanych i w sumie cieszę się no ale po kolei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cała impreza odbyła się z okazji dnia kobiet w Nitro Club Nysa, główną atrakcją tej nocy był występ chippendalesów, tłumy szalały a szczególnie #rozowepaski i w sumie nie byłoby w tym nic ''dziwnego'' aż do momentu gdy na scena weszła pewna kobieta, która pozwoliła zostać ''rekwizytem'' dla występujących tam P R A W D Z I W Y C H M Ę Ż C Z Y Z N.
Pierwszy Filmik

Jak widzimy na powyższym filmiku sam początek zabawy podobał się owej dziewczynie, byciem w centrum uwagi i dobra zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) I wszystko było fajnie aż do momentu gdy z tłumu do sceny podszedł młody chłopak, który zaczął rozmawiać z tą dziewczyną.
Drugi Filmik

Jak widzimy nie spodobało się to chippendalesowi, który odpychał chłopaka by mu nie przeszkadzał w przedstawieniu co jest zrozumiałe jak chcesz prawidłowo wykonywać swoją pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie zaczęli cisnąć coraz bardziej bekę a #rozowypasek chyba zrozumiał, że sprawy zaczynają iść za daleko i przestała współpracować. Ludzie zaczęli już tak śmieszkować, że owy młody chłopak nie wytrzymał i wszedł na scenę by uratować ją psując cały występ widowni :/
Trzeci Filmik

Sama dziewczyna uciekła potem do łazienki płakać bo najwyraźniej zrozumiała co się właśnie stało. Z relacji świadków, którzy między innymi ją pocieszali wiemy, że głównym powodem tego, że już miała dość było to, że sam chippendales był zbyt agrysewyny i za mało delikatny oraz zaprzeczyła również, że chłopak, które pocieszał ją przed sceną a potem ją z niej wyciągną jest jej partner. Niestety nie udało mi się dowiedzieć czy znają się lepiej ale z relacji innych świadków wiem, że podobno byli widziani wcześniej we wspólnym towarzystwie, więc chyba możemy założyć, że znali się jeszcze przed samym wejściem dziewczyny na scene. (Podobno chłopak potem zniknął i nie wiadomo co się z nim stało)
Screen 1

Teraz nasza główna bohaterka ma zamiar ''W najblizszym czasie pójść do klubu aby porozmawiac czy tak mialo show wyglądać ze jest cala poobijana''
Screen 2

I to by było na tyle jeżeli chodzi o samą historię, najbardziej w tym wszystkim przeraża mnie jednak fakt, że zdobywając informację odzywało się do mnie bardzo dużo kobiet oburzonych, że jak mogłem wstawić takiego mema i bym go usunął bo to może ją obrażać, że jestem seksistą bo przecież ''ona może chce by to była jej prywatna sprawa'' ''co mnie to obchodzi jak bawią się inni skoro sprawia to jej przyjemność'' itp. Moją odpowiedzią w każdym z tych przypadków była taka sama, wiedziała na co się piszę. Ale w końcu dałem za wygraną jak zdobyłem wystarczająco dużo informacji bo miałem tak skrzynkę zawaloną, że nie chciało mi się już to bawić (tylko zaznaczę, że część różowych pasków sama mówiła, że nie powinna się tak zachować, że szkoda chłopaka i że patusów im nie szkoda, więc pamiętajmy, że nie każdy różowy pasek to #p0lka i tylko część jest posrana)
Mam nadzieje, że zaspokoiłem waszą ciekawość no i jestem ciekawy co uważacie o tej całej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
Chlebek_Pyszny - Zacznę od tego, że nie spodziewałem się aż tylu będzie zainteresowan...
  • 232