Wpis z mikrobloga

Nie rozumieniem w ogóle zachwalania Ukrainek to wykopie. Do tego jeszcze w gorących wpis że są lepsze od p0lke xdddd taaa.

Z moich doświadczeń wynika, że pod niektórymi względami są o wiele gorsze od p0lek.
Może i są wierniejsze i bardziej dbają o mężczyznę, w tym sensie, że jak ktoś lubi mieć kobietę, która mu gotuje i sprząta to tak. Mnie osobiście zależy oczywiście na wierności, ale na tym drugim nie.

Jednak jeśli chodzi o brak równości w związku czy lecenie na kasę czy wymaganie inicjatywy od mężczyzn są dużo gorsze.

Poznałem w życiu kilka Ukrainek. Opowiem kilka historii.

Raz poznałem jedna na imprezie wydziału, dobrze nam się rozmawiało, pocałowaliśmy się. Zgodziła się co do tego, że musimy się spotkać. Następnego dnia spotkałem ja na uczelni ustaliliśmy kiedy się spotykamy, kiedy potem zapytałem o szczegóły już mi nie odpisała.

Kiedyś też poznałem jedną na urodzinach koleżanki, też dobrze nam się rozmawiało, również doszło do pocałunku. Sama zasugerowała spotkanie, dała numer, lecz później też mi nie odpisała.

Kolejną poznałem na tinderze, poszliśmy na kawę, nawet się nie zająknęła gdy przyszedł rachunek. W czasie randki to ja musiałem ja ciągnąć za język. Nie wykazywała inicjatywy.

Następna, o której chcę opowiedzieć to moja koleżanka, która powiedziała mi wprost, że według niej to mężczyzna musi zawsze płacić na randce, kobieta może mu czasami zrobić obiad o tyle.

Jakoś nie miałem takich problemów z dziewczynami z zachodu, które o wiele bardziej rozumieją na czym polega równość w związku i to, że kobieta też musi się starać.

#tinder #p0lki #rozowepaski #randki #podrywajzwykopem #relacjedamskomeskie
  • 6
według niej to mężczyzna musi zawsze płacić na randce, kobieta może mu czasami zrobić obiad o tyle.


@goldboy: Czyli nawet lód nie jest w standardzie. Zrobi obiad ze składników które kupisz Ty, ja #!$%@?, co za #!$%@?.
@Feellessman: nie twierdzę, że p0lki tego nie wymagają. Mając na myśli dziewczyny z zachodu pisałem o dziewczynach z zachodniej Europy, że z moich doświadczeń wynika, że wymagają tego w mniejszym stopniu.
@goldboy: Oczywiście, że wymagają w mniejszym stopniu, ale tylko na początku. Dziewczyny z zachodu są cholernie brzydkie, a Ukrainki są atrakcyjne, więc wybór Ukrainki jest korzystniejszy, ale nie jest dobry.