Wpis z mikrobloga

Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony matki kupować 8 letniemu dziecku plecak do szkoły firmy GUESS? Ja rozumiem kogo stać to stać i chu... mnie to obchodzi, ale wiadomo jak teraz w szkole jest, kto nie ma ajfona 11 pro to jest nikim i w sumie od zawsze tak było, tylko za moich czasów to dziecko mówiło matce i ojcu że chce nowego Siemensa, czy Nokie, albo plecak Nike czy adidas i jeżeli kogoś było na to stać to ok chociaż 20 lat temu mało kogo, natomiast dziś to matka sama mówi dziecku że ma nosić guess, a nie guccii i jeszcze specjalnie wrzuca to na insta żeby wszyscy wiedzieli.

#szkola #p0lka #wychowanie #moda #dzieci #matka #logikarozowychpaskow
Pobierz thebestisyettocome - Mirki chciałbym się was zapytać czy to nie przesada ze strony ma...
źródło: comment_1583596829aqdFc44OGUSmbyE5airJ37.jpg
  • 69
@thebestisyettocome:

Jak kupuje sobie podkoszulki w jakim sklepie a musze dokupić synowi skarpet to nie bede specjalnie po nie do pepco leciał tylko kupie tam gdzie jestem. I myślę ze sporo ludzi właśnie w ten sposób kupuje dzieciom to w czym sami chodzą, bo robią to przy okazji.

Guess to raczej masowa marka. Ich wyższy brand to Guess by Marciano. Ale on nIe ma napisow gigantyczna czcionka i nadal trudno powiedzieć
@thebestisyettocome Niby cię nie obchodzi a z tekstu aż słychać trzask pękającej dupy. Jak ktoś kupuje coś co mu się podoba to też Ci się tak napina żyłka? "Łola Boga kto to widzioł , tyle pinindzy dawać, jo mom smardfon Mantę i jeżdzem dełuu a ci to som debile tyle płocić"

Świat nie jest sprawiedliwy, okłamali cię mówiąc, że nie ma równych i równiejszych a pieniądze szczęścia nie dają. Dobrze, że widzą