Wpis z mikrobloga

@pogop Widziałem ostatnio w toysRus całą ściankę z tą serią. Wydaje mi się, że wyprodukowali dużo specjalistycznych klocków żeby zachować kształty, bo te modele wyglądają dużo bardziej realistycznie od Lego. Tak jak w tym przypadku maska to jeden specjalny klocek, światła też pod malucha zrobione itp. Takie podejście nie daje później możliwości na zbudowanie całkiem innego pojazdu, ale może nie o to w tej serii chodzi żeby miksować klocki.
@pogop: Czy ktos moze sie konkretnie wypowiedziec na temat czy takie targanie naczepy fiatem bylo w ogole realne? W sensie maluch to jednak maluch. U mnie przy targaniu RR Velarem czuc spadek mocy ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pogop: tworzy się jakaś śmieszna sekta legoznawcuf jakby to była jakaś świętość. Kurna to tylko klocki, sam mam jedne i drugie bo po prostu kupowałem zestawy które mi się podobały. W tej sekcie obrazą i świętokradztwem jest łączenie ich razem. Jak wstawisz gdzieś zdjęcie swojego pomysłu ale jakiś #!$%@? dojrzy w powiększeniu że użyłeś klocka Cobi to tacy znawcy osrają cię z nienawiści. Cobi odeszło od kopiowania LEGO i tworzy własne,