Wpis z mikrobloga

@durielek2 toooo #!$%@?, że to sprzęt jednorazowy, wchidzisz do pacjenta ogarniasz przy nim i wyrzucasz do materiałów skażonych. Potem dezynfekcja i wracasz na odcinek. I tak za każdym razem gdy zachodzi konieczność wykonania zlecenia lekarskiego u pacjenta w izolatce Myślisz że w jednym stroju chodzą cały dzien roznosząc syf wszędzie gdzie się da?
Ponadto sor /IP. Też się ubiera w przypadku podejrzenia.
@alphabeta sam to zrobię w momencie gdy nie będę miał zabezpieczenia. Za jaki pieniądz mam #!$%@? narażać zdrowie życie swoje i rodziny i 2jki dzieci. Skoro rząd jest tak w #!$%@? przygotowany to niech #!$%@? sami leczą bez materiałów ochronnych. My, czyli medycy nie mamy zamiaru poświęcać się i swoich rodzin że względu na brak sprzętu. Pielęgniarki też ludzie też swoje życie i rodziny mają.
@durielek2 najwyraźniej nie było potrzeba tyle sprzętu z dotychczasowymi chorobami zakaźnymi. Aktualnie mamy virusa co w miesiąc zaraził 100tys osób na świecie a 3k posłał do piachu /pieca. Pracuje w zawodzie kilkanaście lat, uwierz mi że nie tak łatwo się przygotowuje i stroi do jednego pacjenta. Sam kiedyś musiałem jednego ogarniać / badać w warunkach ścisłej ochrony. 15min ubieranie się, dezynfekcja , a 5 min badania. Wyobraź sobie, że taki pacjent ma
@SoNuS: Czy są jakieś kombinezony wielokrotnego użytku? Że zakładasz, używasz, dezynfekcja i możesz użyć ponownie? Tak jak na filmach.
Czy wszystko jest jednorazowe?
Pytam poważnie