Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: Co za dyskusja się tu rozwinęła? Uwaga podaję rozwiązanie: niektórzy ludzie mają suchą skórę.
Ktoś kto ma wiecznie lepkie łapki jak skalmar ze spongeboba, tego nie pojmie. A są tacy, bo czuję to, kiedy podaję im dłoń i muszę zaraz potem umyć ręce. Na szczęście dla wszystkich suchopalczastych jak ja na rynku istnieje idealne rozwiązanie do prac biurowych i nie trzeba niczego ślinić.
Pobierz
źródło: comment_15835010160Z6fqyCCfxrdTrRyu5kDEJ.jpg
@IHateMyself: Jak masz suche paluchy, to jednak się nie da tej kartki przewrócić. Jak będziesz stara, to zrozumiesz, że to jest nawyk, który szybko rozwiązuje problem przewrócenia kartki, otworzenia reklamówki foliowej
co za czasy, zeby tłumaczyć takie oczywiste rzeczy ludziom. A najlepsze ze ten wpis ma kilkadziesiat plusów - pokolenie analfabetów @Izanagi013: spróbuj kiedys wziac jakas ksiazke do reki to sam sie przekonasz


@Sympatyczna_Kapibara: przeczytałem setki i NIGDY NIE ŚLINIŁEM #!$%@? PALUCHÓW PRZY PRZEWRACANIU KARTEK - CO ZE MNĄ NIE TAK ?!?! ?!? !? ?! ?!? ?!? ?!? ?! ?!?
Ci co nigdy nie ślinili paluchów aby przewrócić stronę po prostu mają wiecznie spocone ręce. Podajesz rękę takiej osobie i później szukasz jakiejś chusteczki czy płynu antybakteryjnego bo się brzydzisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)