Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile według was powinien zarabiać frontend/Javascript developer z dwuletnim doświadczeniem? Zakładając że rozwija się w normalnym/średnim tempie.
Nie chcę pisać szczegółów ale czuję się ruchana przez firmę ale może mam za wysokie wymagania.
#programista15k #webdev #programowanie
  • 24
@bluberr: a dokładniej opiszesz technologie w jakich pracujesz? Zwykły stary front-end + js w małym mieście 2,5 - 3,5 w większym jakieś 4-6 inna sprawa jeśli mówimy o React/Vue/Angular
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RobotKuchenny9000: @trynki96 pracuje aktualnie w firmie produktowej, bibliotekę do JSa mamy #!$%@? ale ogarnialam reacta i jak bym brała kolejna pracę to react albo vue. Uwazam że dobrze ogarniam robienie skomplikowanych rzeczy w JSie dodatkowo pisze testy automatyczne.
@zelaznymezczyzna11: mam skończone studia, #!$%@? dały moim zdaniem...
@bluberr: Skoro tak, to szukaj pracy w Rijakcie i sobie krzykniesz więcej i tyle. Pamiętaj, że dla pracodawcy ciężko jest określić Twoją wartość, jeśli pracujesz u niego już jakiś czas. Przychodzisz do kogoś z niewielkim doświadczeniem które rośnie każdego dnia tak samo jak Twoje umiejętności. Aktualny pracodawca zawsze patrzy przez ten pryzmat, dopiero inny potencjalny jest w stanie dobrze wycenić Twoją wartość. Nie bój się zmieniać firmy.
a co miały dać skoro pracujesz na frontendzie?


@zelaznymezczyzna11: Uuuuu, mam nadzieje, ze przejdzie nowelizacja i prawdziwe programowanie to tylko asm z licencja. Coraz więcej pcha się do zabawy. Tak na poważnie to wielcy inżynierzy kurła, a 95% to crudy, a jak przyjdzie co do czego to nikt nie kuma bardziej zaawansowanych rzeczy.

@trynki96: Ja mam panią architekt, która jest najbardziej ogarnięta osoba z big data, która znam. Płeć nie