Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Zdrapkowe Mirki,

Do tego wpisu zawołam osoby z ostatniego podsumowania:
https://www.wykop.pl/wpis/30928721/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/

Jeżeli nie chcesz być już wołany to dodaj #wykopskubietotalizatora na swoją #czarnolisto
Dzisiaj krótki wpis ponieważ większość jest do przeczytania jako znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/5366051/mikroblog-poluje-na-550-000-zl-w-zdrapce-lotto-mamy-czas-do-18-marca/

Sytuacja z „Mega Pensją” zrobiła się naprawdę bardzo dobra i warto rozpocząć ponownie jakieś większe, wspólne, polowanie na główną. Byłbym wdzięczny za wykopanie na główną żeby ponownie zwiększyć rozgłos całej akcji :)

Przygotowałem mapę z kolekturami które powinny posiadać na stanie jeszcze „Mega Pensję”, więc warto zajrzeć do kolektur z mapy bo może akurat są tam właśnie zdrapki w kolorze fioletowym :)

Pytajcie w swoich kolekturach o "Mega Pensję" i jeżeli będzie to wersja fioletowa to polecam jej większe zakupy. Przypominam, że w sprzedaży dostępna jest także wersja szara, ale w niej nie ma już głównej wygranej..

Jeżeli chodzi o prawdopodobieństwo wydrapania nagrody głównej przy zakupie 1 sztuki w kolorze fioletowym to wynosi ono obecnie: 0.00122% i jest to w sumie najwyższy wynik w Rankingu Zdrapkowym, jeżeli weźmiemy pod uwagę zdrapki z naprawdę fajnymi nagrodami głównymi.

"Mega Pensja" ma być w sprzedaży do 18 marca. Do tego czasu polecam kupować tylko tę zdrapkę i na niej skupiać swoje siły. W obecnej chwili nic innego nie jest tak atrakcyjne, i uważam, że nie warto palić złotówek na coś innego skoro w sprzedaży dostępna jest tak dobra zdrapka z tak wysoką główną wygraną do wydrapania.

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
W formie Arkusza Google: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os
A także w nowej formie: https://jakazdrapka.pl/

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_1583425110apHPbMAgLH3tHiLNQGrbKx.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadę jeszcze dziś do 2 punktów zaznaczonych na mapie - jak wrócę do domu to wrzucę Wam moja mapę Lublina i opowiem wrażenia z tych 2 dni akcji
  • Odpowiedz
No więc zaczynając od początku: wczoraj natchniony wpisem @Nutaharion postanowiłem korzystając z dnia wolnego zadbać o swoje zdrowie i pospacerować trochę po mieście ;) odwiedziłem kilkanaście punktów, które nie były oznaczone - nikogo więc nie zdziwi, że zdrapek tam nie było. Przy okazji odwiedziłem też większość punktów w centrum i na północy Lublina. Jedyna miejscówka gdzie znalazłem cokolwiek to przy Litewskim. Tam kupiłem 3, gdzie zwróciło się 10 Ziko. Z racji, że po kilku godzinach chodzenia bolały mnie nogi już, to postanowiłem wrócić do domu. Jedyny punkt jaki mi wtedy na północy został to szpital Chodźki - czułem jakiś cringe żeby iść do szpitala po zdrapki. Analizując wczorajszy dzień zajebiście się bawiłem, więc postanowiłem dziś również wyruszyc, tyle że już autem i udać się w dalsze rejony Lublina. Na ten moment zobaczycie tylko 4 zaznaczone punkty - 3 dni dziś zwiedziłem, ale były zamknięte. 4, na Wileńskiej 10 nie mogłem znaleźć wolnego slota do zaparkowania. Czy znalazłem jakieś zdrapki oprócz tych 3? Tak, dzis na Krochmalnej wylapalem ostatnich 15. Jaki bilans łączny po tych 2 dniach? Pod względem zdrapek wyszedłem na równo 0, jedynie w cenę mogę wliczyć koszt paliwa (40 km po mieście) i pysznego obiadku który sobie skonsumowalem ;)

@Nutaharion z niecierpliwością czekam na Twoją aktualizację

@galeon @trolololol jesli
  • Odpowiedz