Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Zdrapkowe Mirki,

Do tego wpisu zawołam osoby z ostatniego podsumowania:
https://www.wykop.pl/wpis/30928721/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/

Jeżeli nie chcesz być już wołany to dodaj #wykopskubietotalizatora na swoją #czarnolisto
Dzisiaj krótki wpis ponieważ większość jest do przeczytania jako znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/5366051/mikroblog-poluje-na-550-000-zl-w-zdrapce-lotto-mamy-czas-do-18-marca/

Sytuacja z „Mega Pensją” zrobiła się naprawdę bardzo dobra i warto rozpocząć ponownie jakieś większe, wspólne, polowanie na główną. Byłbym wdzięczny za wykopanie na główną żeby ponownie zwiększyć rozgłos całej akcji :)

Przygotowałem mapę z kolekturami które powinny posiadać na stanie jeszcze „Mega Pensję”, więc warto zajrzeć do kolektur z mapy bo może akurat są tam właśnie zdrapki w kolorze fioletowym :)

Pytajcie w swoich kolekturach o "Mega Pensję" i jeżeli będzie to wersja fioletowa to polecam jej większe zakupy. Przypominam, że w sprzedaży dostępna jest także wersja szara, ale w niej nie ma już głównej wygranej..

Jeżeli chodzi o prawdopodobieństwo wydrapania nagrody głównej przy zakupie 1 sztuki w kolorze fioletowym to wynosi ono obecnie: 0.00122% i jest to w sumie najwyższy wynik w Rankingu Zdrapkowym, jeżeli weźmiemy pod uwagę zdrapki z naprawdę fajnymi nagrodami głównymi.

"Mega Pensja" ma być w sprzedaży do 18 marca. Do tego czasu polecam kupować tylko tę zdrapkę i na niej skupiać swoje siły. W obecnej chwili nic innego nie jest tak atrakcyjne, i uważam, że nie warto palić złotówek na coś innego skoro w sprzedaży dostępna jest tak dobra zdrapka z tak wysoką główną wygraną do wydrapania.

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
W formie Arkusza Google: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os
A także w nowej formie: https://jakazdrapka.pl/

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_1583425110apHPbMAgLH3tHiLNQGrbKx.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nutaharion: W Łodzi trochę wyczyściłem. Na jakieś 12 punktów tylko w dwóch były.
Kupione 15 sztuk, wygrane 110 zł, czyli -40 zł. Ale może jeszcze w weekend poszukam gdzieś dalej ;-)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Po Lublinie wszystko wyczyszczone xD tylko chodzę i punkty odznaczam na mapie xd ludzie to mi kibicują że może w innym miejscu jeszcze znajdę i odsyłają mnie jeszcze po innych punktach nie zaznaczonych na mapie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@niezwykleinteligientny: ktoś coś poklikał na komputerze i wcześniej musiał je niby nabić. Ja bym próbował kupić mówiąc że tutaj jest moje 20 zł, proszę dać mi te zdrapki.
Niekiedy się udaje, szczególnie wtedy jak za kasą stoi przeszkolony pracownik, jak będzie jakiś z doskoku bez wiedzy to metoda raczej nie przejdzie.
  • Odpowiedz
@Mattheld: Właśnie też miałem zrobić rundkę po Lublinie :P Jeśli pamiętasz gdzie byłeś, mógłbyś jeszcze raz odznaczyć lubelskie punkty na mapie? Prawdopodobnie Nutaharion musiał wgrać backup, bo ktoś pousuwał wszystko i teraz widzę, że wszystkie lubelskie punkty, które były od początku są na mapie...
@Nutaharion Masz kontakt do jakiegoś dobrego gościa z lubelskiego totalizatora co by wysłał mi kilka dni przed zakończeniem kolejną aktualizację punktów, bo z tego co
  • Odpowiedz
@Nutaharion: a czy w sprzedaży jest tez wersja niebieska, granatowa? Bo jak patrzę na zywo na tą zdrapkę to nie wiem czy to fiolet czy ciemno niebieski/granatowy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kekd: obecnie w sprzedaży jest wersja szara i fioletowa, ale możliwe że druk będzie bardziej lub mniej wyrazisty. Stąd pewnie różnice w odcieniu :)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: mi babka powiedziala w jednej z kolektur, ze lotto odbieralo od punktow te fioletowe zdrapki. Zatem chyba im bardzo zalezy zeby nie bylo wygranej
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Siema zdrapkowe świry. Oto moja przygoda. Chyba z raz w swoim życiu kupiłem zdrapkę, no ale mnie wpis zainspirował i tak.

Pierwszy zakup - 1 zdrapka i cyk, 100 zł (5x20 zł).
Drugi zakup - zostawiam sobie z tych 100 20, więc kupuję 8. Z tych 8 sztuk 1 miała 30 zł (1x30 zł)
Trzeci zakup - 3 zdrapki i 1 miała 30 zł (1x30 zł)
Czwarty, ostatni zakup - 2 zdrapki i nie
  • Odpowiedz
@trolo odwiedziłem kolejne 2 punkty - dalej pusto, nic nie kupiłem. Na mapie Lublina cała północ została przejechana wzdłuż i wszerz - został jeszcze punkt w szpitalu na Chodźki. Teraz szybki obiad w Pyzatej Chacie zeby nabrać sił i ruszam dalej. Jak odwiedzę jeszcze 2 i nie trafię tam na chociaż 1 zdrapkę to w-------y jadę do Piask xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mattheld: i ja w Lubinie szukam. Gdzie ciebie nie było? Jestem na Kalinie, gdzieś w okolicy mogę sprawdzić, ale się chyba mapa popsuła.
  • Odpowiedz
mi babka powiedziala w jednej z kolektur, ze lotto odbieralo od punktow te fioletowe zdrapki. Zatem chyba im bardzo zalezy zeby nie bylo wygranej


@iloo: dostałem informację od ludzi z Warszawy, że w popularnych kolekturach zaczęła pojawiać się ponownie "Mega Pensja". Wygląda na to, że przerzucają paczki żeby właśnie się ich pozbyć. Tak jakby zależało im na tym żeby ta główna jednak padła ( )
  • Odpowiedz