Wpis z mikrobloga

@skizo Są jakieś miejsca, gdzie można coś zostawić a jak ktoś będzie chciał, to sobie weźmie? Oczywiście nie śmieci. Coś w stylu mobilnej biblioteki, ale na inne rzeczy. Nie mam czasu na wystawianie na olx i bujanie się z tym

Kiedyś zostawiłam pc pod śmietnikiem, to po kilku godzinach tylko sama obudowa została (na drugi dzień nawet jej nie było), ale fartem nie padało. Trochę jednak mało higienicznie.
@taktoto: w de normalne jest, ze wystawiasz na ulice pod domem. Mysle, ze jakbys wystawil takie rzeczy pod folia i doczepiona kartka "stary komputer, dziala, za darmo" w jakims miejscu gdzie nie bedzie przeszkadzal to nikt nie bedzie mial problemu.
@skizo: Na Facebooku jest grupa „uwaga śmieciarka jedzie” na ktorej ludzie wystawiają rzeczy na śmietnik, robia zdjecie, opisują i podają adres. Zazwyczaj po kilkunastu minutach rzeczy juz nie ma ;) albo wstawiają zdjecie rzeczy ktore chca oddac, i oddają w domu. Sama korzystałam, zarówno oddawałam i odbierałam i naprawde bardzo szybko i sprawnie to dziala :)
@taktoto w Krakowie są np grupy, w których możesz się wymienić na spożywkę, jakieś kapsułki do prania itd. Zresztą taka, na której ludzie informują się, że coś fajnego leży na śmietniku też jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skizo: boże ta rozmowa wygląda identycznie jak kiedyś moja z jakims debilem "Pani ja rezerwuje do soboty, a pani mi przywiezie ja nie mam auta, a może Pani to i tamto", no #!$%@? napisałam mu ze nieaktualne i wypieprzylam wszystko do śmietnika.
Od tamtej pory nie wystawiam nic za darmo XD
@skizo: I to jest właśnie powód, dla którego po kilku próbach, rzeczy które nie zeszły na olx od razu, po prostu wyniosłam na śmietnik. Bolało mnie serce i jestem złym człowiekiem, ale szanuję swój czas.