Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: przestrzeń publiczna to nie jest miejsce na obrzędy religijne i manifestowanie wiary, to jest moje zdanie, ale oczywiście szanuję twoje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Tak długo jak nie przeszkadza innym nic. Jak blokuje drogę/przejście i przeszkadza to jak najbardziej jestem przeciw. W miejscach publicznych można uszanować bliźnich i modlić się w myślach, do rączki mały różaniec i nie blokujemy przejścia.

Do tego nie opowiadamy głupot o magicznych właściwościach modlitwy na wirusy.

Poza tym:

Rzeczy zabierane do wagonu nie mogą zagrażać bezpieczeństwu i porządkowi w transporcie, utrudniać przejazdu innym podróżnym oraz wyrządzać szkody w
  • Odpowiedz
I co w związku z tym? Gdzie Twoja TOLERANCJA lewusie?

@Xtreme2007:
Tak samo #!$%@? jak wyciąganie dywanika, ustawianie go w kierunku Mekki i #!$%@? czołem w podłogę. Trzeba być konsekwentnym.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Po pierwsze wypada przestrzegać zasad współżycia i regulaminy przewozu w transporcie publicznych.
Po drugie:

Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego 2017:
do kościoła chodzi 38,2 % wiernych,
do komunii przystępuje
  • Odpowiedz
@apo: Niech będzie nawet i 20%, to i tak więcej niż innych wyznań u nas.

Po za tym, jesteś ateistą więc co Ci przeszkadzają modlitwy innych ludzi? Skoro mienisz się jako ATEISTA to powinno Ci być wszystko jedno skoro w to nie wierzysz.

Ja na przykład nie lubie gier na telefonie, w zasadzie śmieszy mnie jak można tak marnować czas. ALE! nie oburza mnie to gdy widzę że ludzie grają.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Przeszkadza mi Twój brak czytania ze zrozumieniem. Nie reprezentuje wszystkich tylko siebie.

Wytłuszczę:
Tak długo jak nie przeszkadza innym nic.
W miejscach publicznych można uszanować bliźnich i modlić się w myślach, do rączki mały różaniec i nie blokujemy
  • Odpowiedz
@apo: Niech będzie nawet i 20%, to i tak więcej niż innych wyznań u nas.


@Xtreme2007: Skoro wyznajesz zasadę większość dyktuje zasady, to oznacza, że mniejszość ma się dostosować. Skoro katolików jest mniej niż ateistów, to powinni grzecznie się dostosować. Fajną masz tą logikę, nawet ja bym tego nie wymyślił.
  • Odpowiedz
@Inboxie: Jak leciałem kiedyś arabskimi liniami eithad airways to nie dość, że nonstop puszczali jakieś fanatyczne filmy z przemowieniami swoich imamow, to jeszcze na pokladzie samolotu, bylo pomieszczenie oddzielone kotara w ktorym arabusy walily poklony do allaha w strone mekki.
  • Odpowiedz