Wpis z mikrobloga

Co tu się dzieje. Byłem wczoraj u lekarza, mam problemy z oddychaniem, płuca kują, osłabienie, katar i męczący kaszel. No wiadomka koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, po prostu grypa, ludzie w autobusie uciekają jak od trendowatego. Babka w poczekalni nawet mordy nie zamykała tylko kaszlała jak jebnięta. Zwróciłem jej uwagę i zaczęła się między nami ostra wymiana zdań. "Taki mądry jesteś a wszędzie są i tak wirusy i bakterie więc nic to nie zmieni jak będę kaszleć a nie chcę mi się zakrywać ust bo nic to nie zmieni, po za tym sam facet kaszlesz więc o co Ci chodzi" - tak kaszlę durna babo ale w zgięcie łokcia według zaleceń WHO jak nie dowidzisz, a przez takie durne baby jak ty faktycznie wszędzie zarazki latają. "no właśnie to co z tego gówniarzu mądraliński, wszędzie są więc co to zmienia i nie pierwsza tutaj roznoszę wirusy" no po prostu (°° . Dobrze że ludzie z poczekalni poparli moje zdanie. Coś tam zaczęła idiotka wszystkich wyzywać i oskarżać że sami pewnie gęb nie zakrywają a do niej się czepiają. Rozpętałem gównoburzę. A tak wracając do autobusów, przynajmniej stare baby nie "walczą" o to żeby siadać tam gdzie im się podoba

Dobrze zrobiłem mireczki zwracając uwagę temu babsztylowi?

A tak, życzę każdemu tutaj żeby był zdrowy, a chorym życzę powrotu do zdrowia i nie panikować. Przez panikę maseczka za prawie 10 zł w aptece a kupiłbym żeby nie zarażać innych.

#koronawirus #lublin #polska #2019ncov #grypa
  • 7
@FELIX90: nie wiem do końca o co Ci chodzi, ale jeżeli mówimy tu o "starych babach" a autobusie to miałem na myśli +50 wredne baby co zaczną cię szturchać bo im się należy siąść. Tak to zawsze puszczam jak widzę starszą osobę która faktycznie potrzebuje usiąść. A z resztą taka baba 50+ wystarczy że poprosi i nie ma problemu, a nie jakieś wyrzuty jakby miejsce było zarezerwowane dla niej.
@KarLak: największe źródło zarażeń to będzie na niedzielnych mszach jak te dziadki będą kasłać. Wystarczy posłuchać jak nawet w lecie co sekundę ktoś kaszlnie. Połowa z nich się myć nie lubi to co dopiero umiejętnie kasłać by nie pozarażać. Opłatek do ust to będzie masakra jak któryś palca poliże no i woda święcona w gompeczce. O tych co podają "rękę pokoju" połowie kościoła to już nie wspomnę ...
@SecretOfTheSteel: Tak, ta woda "święcona" co maczają przed wejściem i po wyjściu z kościoła nabiera teraz prawdziwego znaczenia. Święcona jest, bakteriami, wirusami i wszystkim syfem jaki jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)