Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie właśnie zdjęcia z grudniowego wyjazdu do Moskwy i stwierdziłem, że warto podzielić się widokiem "toalety" w ржд, czyli rosyjskim odpowiedniku pkp. Ciekawostką jest, że zatrzasnąłem się w tym kiblu i przez jakieś 5 minut nie mogłem wyjść :]]

trogatelnaya_raduga - Przeglądam sobie właśnie zdjęcia z grudniowego wyjazdu do Moskw...

źródło: comment_1583217312lzP39aZwqigGcYsrD2n3oY.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tranq: Francje w te klocki jest na prawdę ciężko przebić. Widok ich toalet dosłownie zasranych, czy 2 metrowe sterty śmieci w centrach miast nie wywożone po dwa tygodnie nawet w upały zostaną na długo w mojej pamięci.
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga No tak, bo w Polsce to już w ogóle nie ma zapuszczonych wagonów i kreskę koki można #!$%@? wciągać na sedesie. Podróżowałem koleją nawet na Syberię i czegoś takiego to ani razu nie uświadczyłem. Szukanie więc na siłę takich miejsc świadczy o bardziej obsranej mentalności niż 100 podobnych przypadków.
  • Odpowiedz
@GhostxT: no głupoty #!$%@?, bo w Moskwie tak wygląda więcej niż 90% podmiejskich "elektriczek", niczego nie trzeba szukać na siłę xD. Wiadomo, że kolej transsyberyjska na długie dystanse gdzie przy okazji jest mnóstwo turystów tak nie wygląda
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga LOL, po pierwsze to zdecyduj się o czym piszesz. Albo poruszasz kwestie o pociągach do i z Moskwy, ale mówisz o podmiejskim systemie transportu . Elektryczki obecnie "wymierają" lub są wycofywane z użycia na rzecz innych środków podróży po mieście. Jednoszynowce w ostatnich latach nabrały mega popularności, nie wspominając już o jednym z najlepiej funkcjonującym metrze na świecie którym dostaniesz się praktycznie w każde miejsce w Moskwie. Chcesz skupiać się
  • Odpowiedz
@GhostxT:
1. Szkoda, że nie słyszałem o tym, że elektriczki wymierają kiedy codziennie dojeżdżałem na dworzec Jarosławski z Koroliova tak przepełnionymi, że nie dało się z kieszeni telefonu wyjąć xD
2. Co ma do tego w ogóle metro? (które zgodzę się oczywiście, że jest najlepszym systemem metra, z którego do tej pory korzystałem)
Do reszty już się nie odnoszę pajacu
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga Chcesz to podzielę się z tobą screenami rozmów z ludźmi spoza Polski na temat ich przeżyć z pociągami i generalnym systemem transportu publicznego w Polsce. A nie czekaj, taki dzban jak ty którego dopiero co wypuścili z piwnicy nie potrafi ogarnąć swojego języka, a co dopiero zrozumieć obcy xD smog ci do reszty spalił te kory mózgowe i poza skrajnymi przykładami to argumentów brak, robaku :)
  • Odpowiedz