Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie właśnie zdjęcia z grudniowego wyjazdu do Moskwy i stwierdziłem, że warto podzielić się widokiem "toalety" w ржд, czyli rosyjskim odpowiedniku pkp. Ciekawostką jest, że zatrzasnąłem się w tym kiblu i przez jakieś 5 minut nie mogłem wyjść :]]

trogatelnaya_raduga - Przeglądam sobie właśnie zdjęcia z grudniowego wyjazdu do Moskw...

źródło: comment_1583217312lzP39aZwqigGcYsrD2n3oY.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trogatelnaya_raduga To tylko bardziej się kompromitujesz. Po trzech tygodniach od Lwowa, po Odesse przez Podole, to zastawialem się czy miejscowa ludność nie improwizowała scen z pierwszej wojny światowej z tymi ichieniejszymi cudami ukraińskiej techniki. Mając to na uwadze, to rosyjskie koleje wypadają przy tych ukraińskich jak francuskie TGV przy polskim PKP xD
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga Przy takiej napince to ja się dziwię ze takich szuj nie wysyłają na wakacje do Donbasu :) Widzę ogromny związek, bo wstawiasz atencyjny wpis przy nagonce na stan jakiejś peryferyjnej opcji transportu poza głównymi szlakami, które słusznie a wielu przypadkach nadają się do modernizacji jako kolektywny obraz Rosji bo hehe "Rosja wstaje z kolan, rozumisz XD". Posuwać się do tak prymitywnej manipulacji podczas gdy ta twoja ojczyzna wygląda jak Somalia
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick Oh, wykopek odkrył pojęcie pasywnej agresji. Chętnie bym się z tobą spotkał dziubasku, ale wątpię by mi dali przepustkę na jakikolwiek oddział zamknięty w którym przebywasz xD
PS. Nie zapomnij wziąć wieczornych leków
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz